WEBEE, ACELER@TECH PORTUGUAL’DA FİNALDE!

WEBEE, ACELER@TECH PORTUGUAL’DA FİNALDE!
Hotel Gazetesi
Posted on Mayıs 05, 2021, 11:45 am
5 mins

Türk Girişimcilerin Geliştirdiği Misafir Etkileşim Platformu, uluslararası alanda bir ödüle daha çok yaklaştı

Temassız otelcilik uygulamalarında ülkemizde lider konumundaki platform WeBee, turizm ve teknoloji hızlandırma programı Aceler@Tech Portugal’da finale kaldı.

Turizm sektöründe yenilikçi, teknoloji bazlı ve iddialı fikirlere dayalı yeni işletmeler yaratmayı ve geliştirmeyi amaçlayan Aceler@Tech Portugal programına, dünya genelinde 300’ün üzerinde turizm sektörüne teknoloji hizmeti veren şirket katıldı. WeBee, 3 haftalık program sonunda yapılan değerlendirmede, bu şirketler arasından ilk 20’ye kalarak ürününü Portekiz turizm pazarında da geliştirmeye hak kazandı.

İNGİLTERE’DEN SONRA PORTEKİZ’İN KAPILARINI AÇTI

Misafir memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için otelciler ve konuklar arasında dijital bir köprü oluşturan misafir etkileşim platformu WeBee, otel sahiplerinin iletişimini, pazarlamasını ve otel personelinin iş akışını dijitalleştirerek hayatlarını kolaylaştıran bir iş modeli sunuyor. WeBee, finale kaldığı Aceler@Tech Portugual programı ile, Portekiz turizm ve teknoloji pazarındaki mentör, girişimler ve söz sahipleri ile aynı ekosistemde yer alarak birlikte çalışma imkanına sahip olacak.

Program, turizm ve seyahat alanlarında ekonomik, sosyal ve çevresel sürdürülebilirliğe katkı sağlayan inovasyon projelerinin geliştirilmesini desteklemeyi, sektördeki şirketlerin geleneksel işletim modellerinden ileri teknoloji ve süreçlere geçmesine yardımcı olacak yeni teknolojiler ve yöntemler eklemeyi amaçlıyor. Programı organize eden kurumlar arasında Acredita Portugal ve Turismo de Portugal da bulunuyor. Aceler@Tech Portugal programı kapsamında finale kalan platformlara ürünlerini Portekiz turizm pazarında tanıtma, geliştirme ve iş ortaklıkları kurma imkanı tanıyor. Bu süreçte Portekiz turizm ve teknoloji pazarında etkili firma yöneticileri, mentorlar ve girişimciler ile bir araya gelecek olan WeBee Platformu, uluslararası alandaki deneyimlerine yenilerini eklemiş olacak.

3. ULUSLARARASI ÖDÜL YOLDA

WeBee platformu 2019 yılında turizm sektöründe en başarılı otel ve tur şirketlerine ödüller veren İngiliz firması Travel and Hospitality Awards (THA) tarafından, Avrupa’da Yılın Misafir Etkileşim Çözümü Ödülü’ne layık görüldü. Ardından 2020 yılında da Birleşmiş Milletler Dünya Turizm Örgütü’nün (UNWTO) düzenlediği “Turizmi Şifalandıran Çözümler” yarışmasında, Avrupa’daki en başarılı 6 çözümden biri seçildi.

webee_logo_hotel_gazetesi_

WeBee Hakkında:

Türkiye’nin ilk mobil yazılım firması olarak 21 yıldır mobil çözümler üreten Done İletişim ve Bilgi Sistemleri A.Ş.’nin 2016 yılında konaklama sektörü için geliştirdiği platform WeBee, 12 dil desteği ile 21 ülkede kullanılıyor. WeBee, kusursuz çözümleri ile otellerin müşterilerine mükemmel bir misafir deneyimi yaşatmasına yardımcı olan 360 derece bir müşteri deneyimi platformudur. Otel işletmecileri, WeBee’nin uluslararası ödüllü platformu sayesinde tek bir platform üzerinden müşterileri ile arasındaki iletişim bağını kuvvetlendirir, sadık müşteri kitlelerini arttırır, online servis siparişleri ve oda yükseltmeleri ile yeni gelir kaynakları yaratmalarına yardımcı olur ve online işlemleri ile temassız alanlar yaratır. WeBee’nin kullanıcı dostu, tamamen müşterinin isteklerine göre uyarlanabilen platformu, otelcilerin ihtiyaçlarından beslenerek; kendi aralarındaki ve müşterileri ile olan iletişimlerini, pazarlama süreçlerini ve kapsamını, günlük iş akışını ve tüm bunlardan edindikleri büyük datayı (veri) anlamlı ve raporlanabilir hale çevirerek onların hayatını kolaylaştırmak üzerine kurgulandı. WeBee otelciler ve müşterileri arasında anlamlı ve kusursuz işleyen bir dijital köprü kurar.

TURİZM SEKTÖRÜ ARTIK CEPTE
Paylaşmak Güzeldir

CEVAP BIRAKIN

You must be logged in to post a comment.