“Dijital ve Hibrit Etkinlikler”

Otel Gazetesi / Turizmin Basılı Tek Gazetesi
Digilogue, Zorlu PSM ve İKSV iş birliğinde seminer formatında çevrimiçi bir diyalog serisine dönüşen Future Tellers / Gelecek Anlatıcıları beşinci oturumu ile sona eriyor!
“Dijital ve Hibrit Etkinlikler” konulu panel konferans, toplantı, etkinlik (MICE) sektörünün pandemi döneminde neler deneyimlediğini, yakın geleceğe ne gibi öğretiler taşıyacağını konuşacağımız panelde, geleceğe dair öngörüleri ve Istanbul Fashion Week, Brand Week gibi sektörel etkinliklerin deneyimlerini Zorlu PSM ev sahipliğinde dinleyeceğiz.
Değişen koşullarla online ve hibrit etkinliklere evrilen sektörün yeni dinamiklerini, beraberinde gelişen ileriye dönük tüketici beklentilerini ve etkinlik sektörünün gelecek tahminlerini Merve Karaçöl’ün (@zorlu_psm) moderatörlüğünde 15 Ekim Perşembe günü Türkiye saati ile 15:00’da dinleyeceğiz. Panel davetlileri ise Ahmet Gürbüz (Illusionist Digital Arts Studio), Birce Güler (Kapital Medya, Brand Week), Cemal Bayazıt (İHKİB, Istanbul Fashion Week), Egemen Özcan (HeyMo), Hüseyin Kurt (I-Mice) olacak.
Future Tellers/Gelecek Anlatıcıları diyalog serisine profildeki linkten kayıt olabilir, Zoom platformu üzerinden takip edebilirsiniz. Eş zamanlı Zorlu PSM YouTube sayfasından canlı yayınlanacak konuşmaları kaçırmayın! @digi.logue
Paylaşmak Güzeldir

CEVAP BIRAKIN

You must be logged in to post a comment.