FAİR PLAY SOHBETLERİ DEVAM EDİYOR

Otel Gazetesi / Turizmin Basılı Tek Gazetesi

Türk Spor Ajansı’nın yeni programına ilgi her geçen gün artıyor. Her Pazartesi saat 21.30’da yayınlanan programın bu haftaki konuğu Karar Gazetesi Spor Yazarı ve FutbolMedya’nın kurucusu Bülent Tuncay

Bu sene 38. yılını kutlayan Türkiye’nin ilk spor haberleri ajansı Türk Spor Ajansı’nın Fair Play Sohbetleri programı ilgiyle karşılandı. Her Pazartesi saat 21.30’da Türk Spor Ajansı’nın YouTube kanalından canlı olarak yayınlanan programda her hafta Türkiye’de Fair Play konusunda yapılan çalışmalar anlatılıyor.

Fair Play’in “İyiye, doğruya, güzele” sloganıyla başlatılan yayının teknik altyapısı Elektronik Mühendisi Armağan Berkay Yılmaz tarafından hazırlandı. Tasarım ve Grafiklerini ise Nirvana Tanıtım dizayn etti. Sunumunu TMOK Fair Play komisyonu Üyesi ve Türk Spor Ajansı’nın Yayın Danışmanı Remzi Yılmaz’ın yaptığı programda, 1982 yılından bu yana Fair Play ödülü alan isimlerin topluma örnek öyküleri anlatılıyor. Ayrıca dünyanın dört bir yanından derlenen fair play içerikli videolar ve fotoğrafların izleyicilerle paylaşıldığı programda, her hafta önemli isimler katılarak Fair Play çalışmaları hakkında bilgiler ve gelişmeler izleyicilerle paylaşılıyor.

HAFTANIN KONUĞU BÜLENT TUNCAY

TSA’nın Fair Play Sohbetleri programının 3. Yayını 8 Şubat 2021 Pazartesi günü saat 21.30’da başlayacak. Spor basının usta kalemi, Karar Gazetesi Yazarı ve FutbolMedya spor haberleri portalının kurucusu Bülent Tuncay’ın konuk olacağı programda, yine izleyicileri birbirinden ilginç Fair Play öyküleri ve videoları bekliyor. Programda Türkiye ve dünyada fair play çalışmaları konusundaki son gelişmelerin de ele alındığı programda, izleyicilere güncel Fair Play davranışlarından örnekler sunuluyor.

Paylaşmak Güzeldir

CEVAP BIRAKIN

You must be logged in to post a comment.