WeBee, Oteller için “Avrupa’da Yılın Mobil Çözümü Ödülünü” Ülkemize Kazandırdı!

HG Editör
Posted on Şubat 06, 2020, 11:09 pm
2 mins

Turizm sektöründe en başarılı otel ve tur şirketlerine ödüller veren İngiliz Firması Travel and Hospitality Awards (THA), Avrupa’da Yılın Misafir Etkileşim Çözümü Ödülüne ülkemizin başarılı start-up’ı WeBee’yi layık gördü.

Turizm sektöründe en başarılı otel ve tur şirketlerine ödüller veren İngiliz Firması Travel and Hospitality Awards (THA), Avrupa’da Yılın Misafir Etkileşim Çözümü Ödülüne ülkemizin başarılı start-up’ı WeBee’yi layık gördü. THA yetkilileri neden WeBee’yi seçtiklerini üç kriterde belirttiler: “Kullanıcı dostu mobil arayüzü ile otellere somut ve gerçek zamanlı değer üretmesi, mükemmel kullanıcı yorumları, otellerin gelirlerinde artış ve komisyon giderlerinde düşüş sağlanması”

Uluslararası başarı ödülü

“Uluslararası başarı ödülünü” ülkemize kazandırmanın gururunu yaşıyoruz diyen firma ortakları Tansel Voyvodaoğlu ve Dr. Özgür Zan, WeBee ile geçtiğimiz 6 ay içerisinde, otel sayısında 2.5 kat, ciro bazında 3.3 kat artış yakaladılarını dile getirdiler. WeBee kullanan ülke sayısının 17’ye ulaştığını, otel sayısında 125’i geçtiklerini belirttiler ve otellere yönelik somut faydaları da şu şekilde ifade ettiler:

WEBEE ÇÖZÜMÜ SAYESİNDE OTELLER:

• TripAdvisor/Booking.com gibi itibar sitelerinde (sırasıyla) 4,8 ve 9,4 seviyelerinde puanlar aldılar, 

• Oda satışı dışında, oda servisi, restaurant, SPA, kuru temizleme alanlarında gelirlerini (oda başına aylık 36 usd), artırdılar.

• Alakart rezervasyonlarını mobil’e taşıyarak, misafir memnuniyeti ve çalışan verimliliğini artırdılar.

Detaylı bilgi için : www.getwebee.com

Paylaşmak Güzeldir

CEVAP BIRAKIN

You must be logged in to post a comment.