DRD4-7r, “Seyahat geni” ve Dopamin (zevk hormonu) BİRDE BÖYLE BAK

HG Editör
Posted on Mayıs 21, 2020, 8:58 pm
4 mins

Tüm dünyanın her konuda imtihandan geçtiği bugünleri en kısa sürede atlatabilmemiz için ülke olarak hiçbir engelimiz bulunmuyor. Önümüzdeki günlerde diğer ülkeler uçuş planlarını açıklamalarının ardından yine eski günlere döneceğiz.

DRD’-7r Seyahat Geni

Seyahat etmek insanların genlerinde olan bir özellik. Hatta bu genlerden biri DRD4-7r, “seyahat geni” adı verilen ve dopamin (zevk hormonu) için bir reseptör görevi gören gendir. İnsanlarda seyahat arzusu bu tür krizlerin sonrasında daha fazla artar. Bu tür krizler sonrası seyahat edeceklerin gidecekleri destinasyonlarda en çok aradıkları özelliklere sahibiz.
 

Destinasyonlarda en çok aranılan özelliklere sahibiz


• Gidilecek destinasyonun öncelikle sağlık ve diğer yönlerden güvenilir olması. (Sağlık konusunda dünyanın en iyi ülkelerinden biriyiz)

• Ulaşılabilirliği kolay olması. (Türkiye dünyanın merkezinde ve en iyi havalimanlarına ve en iyi limanlarına sahibiz.)

• Kuruvaziyer Turizmi (Kuruvaziyer gemilerinin yanaşacağı en iyi limanlara ve bu limanlara yakın konaklama tesisleri, tarihi yerler, yeme içme eğlence ve alışveriş merkezlerine sahibiz)

• Gidilecek destinasyondaki havayolu şirketinin güvenilir olması, kaliteli servis vermesi. (THY ve PC bunu tüm dünyaya kanıtlamış durumdadır)

• Kültür Turizmi (Tüm dünyada olmadığı kadar Kültür Turizmi yapılacak kapasiteye sahibiz)

• Doğa Turizmi (Ülkemizde yeterince bölge var hatta henüz daha turizme açılmamış birçok bölgemiz var)

• Deniz, kum, güneş, eğlence, yeme içme (Bu konularda dünyanın en iyilerinden biriyiz)

• İş turizmi ve bir o kadar da bavul ticareti. (Tam kapasite hazırız)

• Sağlık Turizmi (Tüm branşlarda dünyaya kendisini kanıtlamış hekimlere, hastanelere ve sağlık tesislerine sahibiz)

moral ve motivasyonumuzu yüksek tutalım

Devlet adamı, bu cennet vatanın toprakları üzerinde yaşayan tüm canlıların hizmetinde olduğunu İDRAK ettiği anda büyük devlet adamıdır. Devleti güçsüzleştiren, devleti yıkan hataların altında nice gururun GAFLETİ yatar. Bir devletin devamı ve bekası adaletle mümkündür. Şimdiye kadar öğrenemediğimiz ne varsa acılar öğretir, acıdan daha marifetli HOCA bulunmaz.

Çok eski insanlar bu coğrafyayı dut yaprağına benzetmişler; Aynı yaprağı koyun yer süt yapar, tavuk yer yumurta yapar, arı yer bal yapar, geyik yer misk yapar, tırtıl yer ipek yapar. 81 vilayetin tamamında da dut ağacı çok kolay yetişir. Sonuç olarak yüce yaratanın özenerek var ettiği inanılmaz güzel bir coğrafya da yaşadığımızı hiçbir zaman unutmayalım, moral ve motivasyonumuzu her zaman yüksek tutalım.

Sağlıklı bol bereketli günler hepimizin olsun. Görev yaptığım Celal Ağa Konağı ve The Peak Hotel adına hepinizin bayramını şimdiden tebrik eder sağlıklı ,bereketli bol kazançlı sezonlar dilerim.

Saygı ve sevgilerimle

Paylaşmak Güzeldir

CEVAP BIRAKIN

You must be logged in to post a comment.