ANTALYA TURİZM FUARI HAREKETE GEÇİYOR

ANTALYA TURİZM FUARI HAREKETE GEÇİYOR
Hotel Gazetesi
Posted on Ağustos 03, 2020, 9:46 pm
8 mins

Antalya Turizm Fuarı 26-27 Ekim tarihinde en önemli kaynak pazarların paydaşları ile Turizm endüstrisini bir araya getirmek üzere harekete geçiyor.

ATF, ‘Kaygının tedavisi hareket halinde olmaktır ’, sözünden yola çıkarak Türk Turizm endüstrisini de hareket etmeye davet ediyor.

Antalya Turizm Fuarı, yaklaşık 2000’i yabancı olmak üzere 3000 seyahat acentesi ile birlikte 26-27 Ekim tarihlerinde 8000 üst düzey turizm profesyonelinin katılımıyla
gerçekleştirmek üzere sezonun en önemli sinerjisine imza atmak için hazırlanıyor.

ATF’nin kurucusu Selçuk MERAL

ATF’nin kurucusu Selçuk MERAL konuya dair,
Partnerlerimiz, destekçilerimiz ve katılımcılarımızla, Turizm endüstrisine ATF ile hareket kazandırarak 2021 satış pazarlama sezonuna proaktif bir giriş yapmak istiyoruz dedi.
Selçuk MERAL; yaklaşık 2000’i yabancı olmak üzere 3000 seyahat acentesi ve 8000 üst düzey turizm paydaşı ile Antalya ‘da 2021 sezonuna start vererek, Turizm endüstrisini ATF’nin yaratacağı devinime katılmaya davet etti .

MERAL sözlerine; 2020 hiç kimsenin beklemediği derecede zor bir yıl olarak tarihi zamanlar yaşamamıza sebep oldu. Sektör çok zarar gördü ancak bu da tarihin tozlu sayfalarında yerini alacak. Türk Turizm sektörü nasıl şimdiye kadar her türlü zorluğu yendi ise bunu da yenecek. Her zamankinden daha güçlü, daha emin adımlar ile ilerleyişimizi sürdüreceğiz. Türkiye ‘nin dünyanın en önemli turizm merkezi olabileceğine yürekten inanıyorum, tabii ki ev ödevlerimiz var. Bu ödevlerimizi de yine sektörün devinimi ile yapabiliriz. Daha çok istişare , daha çok birlik, daha çok hareket ile Türk Turizmcisi her zorluğun üzerinden gelecektir. İşte tam da bu yüzden evimizde, Turizmin Kalbi Antalya ‘da tüm dünya Turizm profesyonellerini kucaklayarak ortak duyguda, ortak kazançta buluşabiliriz ki ATF bu yılın en iddialı ilk Turizm fuarı olacak. Kimse için değil önce kendimiz için tüm dinamiklerimiz ile süratle yeni yol haritaları belirlemeliyiz. Yeni dedikleri oyunun, en dinamik oyuncusu biz olmalıyız. ATF çok kısa bir süre de dünya Turizm camiasının en önemli buluşma noktalarından biri olacak, buna katılmaya davet ediyorum, diyerek iddiasını birkez daha ortaya koydu.

İŞ BİRLİĞİ FIRSATLARI İLE ATF

Dünya turizminin en önemli kaynak pazarlarının paydaşları ile Türkiye Turizm endüstrisini, en son gelişmeleri değerlendirmek üzere bir araya getirecek olan ATF, işbirliği fırsatları oluşturarak; Heyecanlı; Mutlu ve Umutlu olabilmenize fırsat yaratacaktır.
Çünkü ATF, katılımcıları için akla gelebilecek hemen hemen herşeyi düşünerek anahtar teslim bir paket ile hizmet vermekte. Standlar, catering, wifi, workshoplar, sunumlar, B2b görüşmeler, Speed Network çalışmaları, yurtiçi ve yurtdışı ziyaretçileri ve organisazyonları ile katılımcısına sadece işine konsantre olma şansı veren inovatif yapısı sayesinde size mutlak suret ile değerlendirmeniz gereken bir fırsat sunmaktadır.
ATF ile Antalya’da farklı pazar ve uzmanlıkları olan turizm acentelerinin, tur operatörlerinin, konaklama tesislerinin ve turizm endüstrisinin bileşenleri olan hizmet sağlayıcılarının profesyonelleri ile ilişkilerinizi pekiştirebilir, yeni ortaklıklar kurabilir ve işbirliği imkanı bulabilirsiniz.
İşletmelerinizin ve bölgelerinizin hizmetlerini sunabilir ve yeni sezona taze bir vizyon ile start vererek rekabette fark yaratabilirsiniz .

ATF, Antalya Turizm Fuarı, Türk Turizminin kalbi Antalya’da yeni bir vizyon ile turizm fuarlarına yenilikçi bir anlayış getirerek 2019 yılında 1000’i yabancı olmak üzere 6000 profesyonel ziyaretçi ile ilk fuarında sektöre yepyeni bir soluk ve çözüm platformu kazandırmıştı.

“Turizmin Kalbi Konular” ile Sektörün Nabzı Tutulacak
Turizm organisazyonumuzun ve kaynak pazarlarımızın en önemli konularında paylaşımlar yapılacak olan toplantılarda uzman katılımcılarının sunumları ses getirecek.
B2B görüşmelerin ve Speed Network çalışmalarının yanısıra workshop, sunum ve toplantılar ile ‘Turizmin kalbi ‘ olan konularda Sektörün nabzı tutulacak.

2019 yılında 150 ‘ye yakın profesyonel ve uzman ile 12 ana başlıkta sivil insiyatif ile hazırlanan ilk Turizm Swot Analizine de imza atan Antalya Turizm Fuarı yine Türkiye turizmine gönül vermiş kurumların destekleriyle iki gün sürecek olan etkinliğinde Turizmin Kalbi Konuları vurgulayacak.

ATF Antalya Turizm Fuarı, 26-27 Ekim tarihinde B2B görüşmeler, özel tasarım standlar, sunum salonları, workshoplar ve toplantıları ile gerçekleşecektir.

ATF Teknolojisi ile de fark yaratacak

ATF, Antalya Turizm Fuarı, sektöre kazandırdığı yepyeni anlayışı, geliştirdiği iletişim teknolojisi ile de taçlandıracak. GMT Fuarcılık inovatif yaklaşımı ile fark yaratan anlayışına 26- 27 Ekim tarihinde ikincisini düzenleyeceği ATF ‘de katılımcıları ve profesyonel acente ziyaretçileri için özel bir iletişim altyapısı da kazandırarak katma değer yaratacaktır.

MOTTO : HAREKET ET

2021 yılına vakit kaybetmeden hazırlanabilmek için harekete geçen ATF, Türkiye ve Antalya için çok önemli bir misyon üstlenerek Dünya Turizm Profesyonellerinin yeni merkezi olmak için büyük bir adım atarak, sizleri de hareket etmeye davet ediyor.
B2B ile Antalya Turizm Fuarı
ATF, turizm endüstrisinin paydaşlarını bir araya getirerek kalbinde sürdürülebilirliği olan işletmeleri geliştirmek üzere Türk ve Dünya turizm sektörü için kurduğu bu inovatif Turizm bilgi ve iş paylaşım platformunda B2B ve Speed Network görüşmelerine de yer vererek profesyonel bir iş geliştirme zemini yaratacaktır.

ATF Turizm paydaşlarını bu dev devinime katılmaya davet ederek www.antalyaturizmfuari.com adresinden katılım ve akreditasyon için adım atabileceğinizi gmt@antalyaturizmfuari.com mail adresinden ve 0242 316 22 99 nolu telefondan da sorularınıza cevap bulabileceğinizi belirterek hareket vaktinin geldigini belirtiyor.

Paylaşmak Güzeldir

CEVAP BIRAKIN

You must be logged in to post a comment.