Divan Grubu Acentelerle Bir Araya Geldi

Divan Grubu Acentelerle Bir Araya Geldi
Hotel Gazetesi
Posted on Ekim 21, 2020, 6:54 pm
48 secs

Türk turizm sektörünün gelişimine ve ekonomisine öncülük eden Divan Grubu, Vodafone Park Arena’da sosyal mesafe kuralları kapsamında gerçekleştirilen etkinlikte sektörün önde gelen acenteleriyle buluştu. Divan Grubu’nun “Divan Demek Güven Demek” söyleminden hareketle pandemi döneminde gerçekleştirdiği çalışmalarının aktarıldığı etkinlikte, acentelere birlik mesajı verildi.

Divan Grubu Otelleri Satış Direktörü Deniz Dikkaya

Divan Grubu, Vodafone Park Arena’da gerçekleştirdiği etkinlikte sektörün önde gelen acenteleriyle sosyal mesafe kuralları kapsamında bir araya geldi. Divan Grubu Otelleri Satış Direktörü Deniz Dikkaya ev sahipliğinde düzenlenen buluşmada, pandemi döneminde Divan Grubu’nun hız kesmeden sürdürdüğü özverili çalışmaları acentelerle paylaşıldı.

Etkinlikte konuşma yapan Divan Grubu Otelleri Satış Direktörü Deniz Dikkaya; “Divan Grubu olarak sektörümüz için önem taşıyan acenteleriyle bir araya gelerek bu yolculukta birlikte olduğumuzu aktarmayı amaçladık. “Divan Demek Güven Demek” söylemimizle gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızda sizlerden aldığımız değerli destek büyük öneme sahip. Aynı sektörde birbirimizden güç alarak ilerlediğimiz bu yolda her daim bir arada olmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi. 

Paylaşmak Güzeldir

CEVAP BIRAKIN

You must be logged in to post a comment.