TÜROB’DAN İYS BİLGİLENDİRME SEMİNERİ

TÜROB’DAN İYS BİLGİLENDİRME SEMİNERİ
Hotel Gazetesi
Posted on Aralık 16, 2020, 2:13 am
3 mins

Türkiye Otelciler Birliği, üyelerini yeni ‘Elektronik İleti Yönetim Sistemi’ne hazırlıyor

*Çarşamba günü 15.00’te online olarak düzenlecek seminere katılmak için ön kayıt yaptırılması gerekiyor

Türkiye Otelciler Birliği TÜROB, üyeleri için bir bilgilendirme semineri düzenliyor. 16 Aralık Çarşamba günü online olarak düzenlenecek ve saat 15.00’te başlayacak seminerde konunun uzmanları, katılımcıları “Elektronik İleti Yönetim Sistemi (İYS)” hakkında bilgilendirecek.

Cyber Security and Digital Data Protection Concept. Icon graphic interface showing secure firewall technology for online data access defense against hacker, virus and insecure information for privacy.

Konuyla ilgili bir genelge yayınlayan TÜROB, üyelerine şu messajı verdi: “Elektronik ortamda gerçekleştirilen ve ticari amaçlarla gönderilen tüm veri, ses, mesaj, mail vb. içerikli iletiler, alıcı (Müşteri/Tüketici) onayları Elektronik İleti Yönetim Sistemi’ne (İYS) aktarılmadan gönderilemeyecektir. Bu yükümlülük kısa süre içerisinde başlayacak olup Otellerin, İYS’ye kayıt ve onay süreçleri kapsamında 16 Aralık Çarşamba günü15:00-16:15 saatleri arasında Zoom ortamında düzenleyeceğimiz “Online Bilgilendirme Semineri”ne şahsen ve konuyla ilgili yetkililerinizin katılmasını önemle öneririz.”

SADECE TÜROB’A ÜYE İŞLETMELERE

Yapılan açıklamada, ön kayıt esasına göre katılım sağlanacak seminere sadece TÜROB Üye İşletmelerimizin Yönetim Kurulu Başkanı/Üyesi, Genel Müdür, Mali Müşavir, Hukuk Müşaviri ve Satış & Pazarlama Direktörü düzeyinde temsilcilerinin katılımının kabul edileceği belirtildi. Ayrıca TÜROB Başkanı Müberra Eresin’in açılış konuşmasıyla başlayacak seminerin konunun uzmanlarının açıklamalarını takiben soru/cevap ile tamamlanacağı kaydedildi.

Toplantı linkinin kayıt yaptıran üyelere e- posta ile gönderileceği belirtildi.

SEMİNER PROGRAMI

Konu: Elektronik İleti Yönetim Sistemi (İYS) Bilgilendirme Semineri

Tarih : 16 Aralık 2020, Çarşamba
Saat : 15:00 – 16.15

Konuşmacılar:

Av. Yelda Dikmen Uras – TÜROB Hukuk Müşaviri – Moderatör

1-Mete Gençay / Hilton Worldwide otelleri, Turkiye Teknoloji Direktörü“İşletme Gözüyle İYS Uyumluluk Projesi; Yöntem Seçimi ve Uygulama Süreci”

2-Hüseyin Şahin / Mysoft Dijital Dönüşüm A.Ş. Gen. Müd. “İYS Mevzuatı, Başvuru Süreci ve Teknik Proje Hazırlıkları”

3-Demet Kemerdere / Mysoft Iys Uzmanı Soru&Cevap

Kayıt linki : https://forms.gle/mb7YHLns8d7qyqC69

Paylaşmak Güzeldir

CEVAP BIRAKIN

You must be logged in to post a comment.