Türkiye’de yeni bir otel markası daha doğuyor SIGNATURE HOTELS

Türkiye'de yeni bir otel markası daha doğuyor SIGNATURE HOTELS
Hotel Gazetesi
Posted on Aralık 21, 2020, 2:34 am
5 mins

Honest Travel Group Ankara Bölge Müdürü Orhan Dağdelen: Turizm sektörüne ‘İMZA’ atmak amacıyla yola çıktık

Türkiye’de yeni bir otel markası daha doğuyor

SIGNATURE HOTELS

Honest Travel Group Ankara Bölge Müdürü Orhan Dağdelen

21 yıllık ticari kabiliyeti olan ve Türkiye, Mısır, İsrail, Yunanistan ve Birleşik Arap Emirlikleri merkezli uluslararası bir tur operatörüdür ve Güney Amerika, Kuzey Amerika, Avrupa, Güneydoğu Asya ve Avrupa’daki toptancılara GROUP&FIT İncoming hizmetleri sunan Honest Travel Group;  Türkiye ile birlikte birlikte Mısır, Dubai, Singapur, İsrail başta olmak üzere bir çok dünya ülkelerine Paket Tur Programları yapmakta. Honest Travel, dünya standartlarında ürün envanteri ile birlikte, her biri yaklaşık 50.000 yolcu kapasiteli, Türkiye’nin en büyük tatil seyahat işletmelerinden biri olma yolunda hızla ilerliyor.

KONAKLAMA SEKTÖRÜNE DE İMZASINI ATIYOR

Honest Travel Group Ankara Bölge Müdürü Orhan Dağdelen, grubun Covid-19 salgını dönemi ve pandemi sonrasına yönelik çalışmaları hakkında şu bilgileri verdi: “Sektördeki tecrübemizin bir sonucu olarak, sadece en iyi seyahatleri planlamakla kalmıyoruz, aynı zamanda Otelcilik sektörüne hızlı bir giriş yapmış bulunmaktayız.SIGNATUREMarkası altında SIGNATURE HOTEL & SPA CAPPADOCIA, SIGNATURE CAVE SUITES CAPPADOCIA, SIGNATURE BLUE RESORT HOTEL KUŞADASI ile Kapadokya ve Kuşadası’nda faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Aynı zamanda SIGNATURE Markalı Yurtdışı Hotel Projelerimizde devam etmektedir.

BU DÖNEMDE YATIRIMA AĞIRLIK VERDİK

Yatırımcı firmamız konaklama sektörü dışında, havacılık, turizm acentesi (Honest Travel), taşımacılık ve son dönemlerde de inşaat alanında faaliyet gösteriyor. Böyle bir dönemde yatırıma sıcak bakmamızın birinci sebebi grup şirketimizin finansal gücü, kadromuza olan güvenimiz ve misafirin hizmet almadığı bir dönemde yatırıma ağırlık vermenin fırsat olacağını düşünerek, Kasım 2020 tarihi itibari ile Ankara ofisimizi de açarak; M.I.C.E & INCENTIVEalanlarında faaliyetlerine başlamış ve yurt içi – yurt dışı organizasyonları en verimli şekilde yapmayı hedeflemiş bulunmaktayız.

COVİD-19 SONRASINA GÖRE POZİSYON ALDIK

Honest Travel Group olarak; Turizm 2021 yılının çeyreği için ve özellikle aşı çalışmalarının ve aşılanmanın son noktaya geldiği düşünülürse belli bir toparlanma olacağı kuşkusuzdur. Bu yüzden Covid-19 salgını sonrasında bireylerin seyahat kalıplarında, tüketici tercihlerinde bazı değişimlerin yaşanabileceği düşünmekteyiz. Değişen tüketici davranışlarını yakından izleyerek, duruma göre pozisyon alıp ürün ve hizmetleri en uygun hale getirmek için çaba harcayacağız. Bu noktada hızlı aksiyon alarak piyasada rekabet avantajı elde etmeye çalışacağız. Ayrıca bu durumun değişen çevre koşulları ve tüketici davranışları karşısında ürün farklılaştırma, sürdürülebilirlik ve rekabet açısından seyahat avantajı sağlayacağını düşünüyoruz.

HİJYEN BEKLENTİLERİ DEVAM EDECEK

Covid-19 krizi sonrası pazarı doğru okuyarak, tüketici davranışlarını iyi analiz edip ve duruma göre hızlı aksiyon alan pozisyonumuzu korumayı çalışacağız. İnsanların özellikle hijyen ve sosyal mesafe konusunda edindikleri hassasiyetleri ilerleyen zamanlarda da devem etmesi söz konusu olabileceğini düşünüyoruz. Bu anlamda hazırlıklı olarak, sağlık, hijyen, sosyal mesafe gibi davranış kalıpları konusundaki hassasiyetlerimizi artırarak, Otellerimizde, yeme içme mekanlarımızda, seyahatlerde bireylerin hijyen beklentisi artabileceği, sosyal mesafe kurallarına yönelik davranışların değişebileceğini ve çalışanların da benzer şekilde çalışma ortamları ile ilgili beklentileri oluşabileceğini düşünürsek, özellikle müşterilerin bu yöndeki talepleri göz önünde bulundurulup hareket kabiliyetimizi bu yönde değiştireceğiz ve bu yönde hazırlıklarımızı hızla bitirmeye çalışacağız.”

Türkiye'de yeni bir otel markası daha doğuyor SIGNATURE HOTELS
Paylaşmak Güzeldir

CEVAP BIRAKIN

You must be logged in to post a comment.