The Ritz-Carlton, Istanbul İş Geliştirme ve Gelirler Direktörlüğü’ne Yeni Bir İsim

The Ritz-Carlton, Istanbul İş Geliştirme ve Gelirler Direktörlüğü’ne Yeni Bir İsim
Hotel Gazetesi
Posted on Ocak 27, 2021, 3:12 pm
2 mins

Otelcilik sektörünün deneyimli isimlerinden Zeynep Adıgüzel, The Ritz-Carlton, Istanbul’un İş Geliştirme ve Gelirler Direktörü olarak terfi etti.

Zeynep Adıgüzel

The Ritz-Carlton, Istanbul’un İş Geliştirme ve Gelirler Direktörlüğü görevine, uzun yıllar otel bünyesinde görev yapan Zeynep Adıgüzel getirildi. Adıgüzel, yeni unvanı çerçevesinde otelin tüm İş geliştirme ve gelir yönetimi alanlarından sorumlu olacak.

Kariyer yolculuğuna 2003’te The Ritz-Carlton, Istanbul’da başlayan Zeynep Adıgüzel, 2010 yılına kadar çeşitli rollerde görev aldıktan sonra Divan Istanbul’a Rezervasyon ve Gelirler Direktörü olarak transfer oldu. 2011-2017 yılları arasında ise Mövenpick Hotel Istanbul’un Gelirler ve E-ticaret Direktörlüğü görevini üstlendi. Son olarak 2018 yılından bu yana Türkiye’de bulunan Mövenpick otellerinin Gelirler Bölge Direktörlüğünü yürüten Adıgüzel, 10 yıllık aradan sonra The Ritz-Carlton, Istanbul’a Gelirler Direktörü olarak geri döndü.

İstek Vakfı Tarabya Kemal Atatürk Lisesi’nin ardından Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümünde lisans eğitimini tamamlayan Zeynep Adıgüzel, kariyeri boyunca pek çok ödüle de layık görüldü.

The Ritz-Carlton, Istanbul Hakkında

Küresel otel lideri Mariott International’ın lüks markası The Ritz Carlton, Istanbul, Boğaz’ın muhteşem manzarasıyla çağdaş ve şık yaşam tarzını sunuyor. The Ritz-Carlton markası ile uyumlu ve amacına özgü olan eşsiz hizmeti, her konaklamayı zenginleştirerek misafirlerine unutulmaz anılar yaşamaları için ilham veriyor. 23 süit ve 57 kulüp odası dahil olmak üzere 243 konuk odası ile çekici bir seçkiye sahip olan, The Ritz-Carlton, Istanbul, bu koleksiyonunun çoğundan görülen, Boğaz’a bakan nadir bir manzaraya sahip.

Paylaşmak Güzeldir

CEVAP BIRAKIN

You must be logged in to post a comment.