YOTEL İstanbul’un yeni şefi Sercan Dikmen oldu

YOTEL İstanbul’un yeni şefi Sercan Dikmen oldu
Hotel Gazetesi
Posted on Şubat 16, 2021, 9:23 am
4 mins

Küresel otel zinciri YOTEL’in İstanbul Havalimanı’ndaki otelinin mutfağı deneyimli şef Sercan Dikmen’e emanet.

Uluslararası lüks otel zinciri YOTEL’in 2019 yılından bugüne İstanbul Havalimanı’nın hem kara hem de hava bölümlerinde YOTEL ve YOTELAIR markaları ile hizmet veren otelinin yeni şefi Sercan Dikmen oldu. İki yıldır yerli ve yabancı turistlerin yoğun ilgi gösterdiği YOTEL İstanbul’un mutfağı bundan sonra hem Türkiye’de hem de yurtdışında önemli zincir otellerde deneyim kazanmış şef Sercan Dikmen’e emanet edilecek.

Sercan Dikmen

Şef Dikmen 16 yıl boyunca Çırağan Palace Hotel Kempinski, Hilton, Dedeman Grubunun çeşitli otelleri, Swissotel, Renaissance Bosphorus Hotel ve son olarak Kuwait Hoe’da edindiği deneyimleri YOTEL İstanbul’un misafirlerine sunacak.

İtalyan, Fransız, Meksika ve Türk mutfağında uzmanlıkları olan Şef Sercan Dikmen, yeni bir menü ile zenginleştireceği YOTEL mutfağını, uzun yolculuklardan etkilenen bünyeleri güçlendirecek “jetlag” dostu tarifler ile de destekleyecek.

YOTEL Komyuniti Restaurant & Bar’da Şef Dikmen imzası

İstanbul Havalimanı’ndaki konforlu ve şık ortamıyla Türk ve dünya mutfaklarının en iyi örneklerini misafirlerine sunan YOTEL Komyuniti Restaurant & Bar, havayolu ve uçuş sınıfı gözetmeksizin tüm yolculara VIP deneyimi sunuyor.

YOTEL Komyuniti Restaurant & Bar’ın menüsü seyahat eden kişilerin ihtiyaçları ve jetlag ihtimalleri gözetilerek özenle tasarlanıyor ve hazırlanıyor. Şef Dikmen’in mevsimin en taze ürünlerini modern bir konseptle yorumlandığı YOTEL menüsü, farklı yöresel mutfaklardan esinlenerek yarattığı eklektik lezzetleriyle misafirlerini gastronomik bir yolculuğa çıkarıyor. Zengin açık büfe kahvaltının hemen ardından mevsimin taze sebze ve meyvelerinin kullanıldığı menüsüyle sağlıklı ve lezzetli taze içeriklerden oluşan rafine füzyon bir mutfaktan seçkiler sunuluyor.

YOTEL Hakkında

Birinci sınıf seyahatin lüksünden esinlenen ve yolcu ihtiyaçlarını merkeze alarak tasarlanan YOTEL, lüks otellerin temel unsurlarını daha küçük, akıllı alanlara taşırken ortak çalışma, toplantı ve spor alanları ile talep gören lokasyonlarda değer ve topluluk duygusu sunuyor. Premium kabinlerde YOTEL’in özel ayarlanabilir SmartBedTM yatakları, canlandırıcı yağmur duşları, akıllı TV’ler, çoklu güç ve USB noktaları ve kolay bağlantı özellikleri bulunuyor. 

YOTEL halihazırda Londra Gatwick, Londra Heathrow, Amsterdam Schiphol, Paris Charles de Gaulle, İstanbul Havalimanı (2) ve Singapur Changi’de yedi havalimanı oteli, New York, Boston, San Francisco, Washington DC, Edinburgh, Amsterdam, Glasgow, Singapur ve Londra’da dokuz şehir oteli ile Park City’de bir kayak merkezi oteli işletiyor. YOTEL, Porto, Dubai, Cenevre, Long Island City, Miami, Mammoth, Atlanta ve Melbourne dahil olmak üzere uluslararası yeni projelerle hızla büyümeyi hedefliyor.

YOTEL’in başlıca hissedarları arasında Starwood Capital Group, Talal Jassim Al-Bahar Group, United Investment Portugal ve Kuwait Real Estate Company (AQARAT) bulunuyor.

YOTEL, lüks havayolu seyahatinin dilini birinci sınıf seyahatten ilham alarak küçük ama lüks bir kabine çeviren YO! kurucusu Simon Woodroffe OBE tarafından hayata geçirildi. 

Detaylı bilgi için www.yotel.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Paylaşmak Güzeldir

CEVAP BIRAKIN

You must be logged in to post a comment.