Emirates ve flydubai’nin ödüllü sadakat programı Emirates Skywards, daha üst  statülere hızlı bir şekilde geçmelerine yardımcı olmak için üyelerine özel bir teklif sunuyor. Üyeler, 1 Nisan- 30 Aralık 2021 arasındaki seyahatlerde, 1 Nisan – 30 Haziran tarihleri arasında rezerve edilen tüm Emirates ve flydubai uçuşlarında otomatik olarak ekstra Statü Mili kazanabilirler. *

Promosyondan yararlanabilmek için yolcuların mevcut Emirates Skywards üyesi olmaları veya 30 Haziran 2021’den önce yeni üye olarak katılmaları gerekmektedir. Üyeler artık statülerini bir üst statüye daha hızlı yükseltebilir, çok çeşitli avantajlardan ve ödüllerden yararlanabilirler.

Ücret türüne bakılmaksızın, teklif süresi boyunca Emirates veya flydubai’de satın alınan tüm biletler için geçerli olan bu promosyon, üyelere bir üst statüye geçebilmek için gereken Statü Millerini hızlı bir şekilde biriktirme imkanı sunuyor. Örneğin, Emirates Skywards Blue üyeleri, Emirates Skywards Silver üyeliğine yükselebilirler ve Emirates Skywards Silver üyeleri de, Emirates Skywards Gold üyeliğine geçebilirler.

Emirates Skywards, Blue, Silver, Gold ve Platinum olmak üzere dört üyelik statüsü sunuyor. Her statü üyelere dinlenme salonu erişimi, öncelikli biniş, özel check-in kontuarları, ücretsiz koltuk seçimi ve çok daha fazlasını içeren benzersiz ayrıcalıklar ve avantajlar sağlıyor.

Daha Fazla Skywards Mili Kazanın Ve Özel Ödüllerin Keyfini Çıkarın

Üyeler, ekstra Statü Milleri kazanmanın yanı sıra teklif süresi boyunca yaptıkları uçuşlarda Skywards Milleri kazanmaya da devam edebilecekler. Skywards Milleri, kabin sınıfı yükseltme, otel konaklamaları ve paranın satın alamayacağı deneyimler dahil çok çeşitli ödüller için kullanılabilir.

Emirates Skywards Üyelerine Daha Fazla Esneklik Ve Seçenek Sunuyor

Dünya çapında 27 milyondan fazla üyesi bulunan Emirates Skywards, üyelerine çok çeşitli yenilikçi teklifler ve benzersiz ödüller sunmaya devam ediyor. Bu yılın başlarında uygulamaya başlanan sadakat programı ile hem dünyada hem de bölgede bir ilki gerçekleştirerek üyelerine statü geçerlilik sürelerini 2022’ye kadar uzatma imkanı sundu. Sadakat programı kapsamında geçerlilik süresi Nisan 2020’den 30 Haziran 2021’e kadar olan Skywards Millerinin geçerliliğini de uzattı.

Emirates hakkında:

Emirates, dünyayı global merkezi olan Dubai aracılığıyla birbirine bağlayan, dünyanın en hızlı büyüyen havayolu şirketlerinden biridir. Emirates, bugüne kadar 500’ün üzerinde uluslararası ödül kazandı. Modern, verimli ve rahat uçaklarıyla 1987 yılından beri Türkiye’deki yolcularını Dubai üzerinden dünyaya bağlıyor. Emirates, İstanbul Havalimanı’ndan haftanın her günü uçuş gerçekleştiriyor.

Paylaşmak Güzeldir

CEVAP BIRAKIN

You must be logged in to post a comment.