İKİ YIL ARADAN SONRA TOPLANTILARA START VERDİLER!

İKİ YIL ARADAN SONRA TOPLANTILARA START VERDİLER!
Hotel Gazetesi
Posted on Haziran 07, 2021, 1:04 am
2 mins

İKİ YIL ARADAN SONRA TOPLANTILARA START VERDİLER!

Ülke genelinde Housekeeping camiasına yönelik yaptığı başarılı çalışmalarıyla ve turizm emekçilerinin hakları, sorunları, özellikle pandemi sürecinde emekçilerin yaşadıkları maduriyetlerle ilgili sert açıklamalarıyla yakından tanıdığımız, turizmci, Hoted onursal başkanı başdanışmanı, Executive Hk müdürü Hakan Halit Yeni, Fethiye, Marmaris, Muğla ve Bodrum’u kapsayan Ege turuna çıkarak, Housekeeping derneklerini ziyaret edip, pandemi sonrası izlenecek yol haritasıyla ilgili toplantılarına devam ediyor.

TURİZMİN SORUNLARI KONUŞULDU

Bir süre daha devam edecek olan toplantıların Bodrum bölümünde, Universal kimyanın destek ve katkılarıyla, Bodrum kat hizmetleri yöneticileri deneği KAHDER’in organize ettiği toplantı, Gündoğan’da bulunan Baia otelin ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Pandemi kuralları çerçevesinde belirli sayılarla gerçekleştirilen toplantıya, Kahder Bodrum yönetimi ve üyelerinin yanısıra Fethiye Housekeeping yöneticileri derneği Fekhed Fethiye başkanı Gülsüm Ayar, Ercan insan kaynakları sahibi Yaşa Özak ve Universal kimya yetkilileri katıldı.

‘KAHDER AİLESİ OLARAK TEŞEKKÜR EDİYORUZ’

Toplantıyla ilgili kısa bir açıklama yapan Kahder Bodrum yönetimi adına Zeliha Tunca ” iki yıl aradan sonra onursal başkanımız Hakan Halit Yeni’nin ziyaretleri kapsamında ilk toplantımızı gerçekleştirdik. Pandemi dolayısıyla neredeyse iki yıla yakın bir süredir emekçiler olarak çok zor günlerden geçiyoruz. Pandemi sonrası süreç dahil bir çok konuyu istişare edip, konuşma fırsatı bulduk. Başta onursal başkanımız Hakan Halit Yeni olmak üzere, katılan katkı sağlayan herkese Kahder ailesi olarak teşekkür ediyoruz. İlerleyen zamanlarda sürpriz organizasyonlarla tekrar bir araya geleceğiz inşallah” dedi.

TURİZM SEKTÖRÜ ARTIK CEPTE
Paylaşmak Güzeldir

CEVAP BIRAKIN

You must be logged in to post a comment.