OldCity Otelciler Platformu ve Atatürk’ü Seven Fenerbahçeliler Derneği bir araya gelerek bir rüyayı gerçeğe dönüştürdüler

UFUK DOĞAN FENERBAHÇE FORMASINA KAVUŞTU
Hotel Gazetesi
Posted on Ekim 07, 2021, 2:06 am
3 mins

UFUK DOĞAN FENERBAHÇE FORMASINA KAVUŞTU

Önce Mesut ile telefonla görüşen 13 yaşındaki Lösemi hastası Ufuk, daha sonra imzalı formanın sahibi oldu. Bununla da kalmayıp Tarkan Akyüz ve Hakan Akyüz, kendisine Fenerbahçe maçına götürme sözü verdiler. 

İstanbul’da 4 aydır hastanede tedavi gören 13 yaşındaki lösemi hastası Ufuk Doğan’ın dileği gerçek oldu. Fanatik Fenerbahçeli olan Ufuk’un isteği Mesut Özil‘le bir telefon görüşmesi yapmaktı. Bu isteği gerçekleşen ve Mesut Özil ile telefonla görüşen Ufuk çok mutlu oldu.

Ufuk’un bu isteğini, OldCity Otelciler Platformu ve Atatürk’ü Seven Fenerbahçeliler Derneği bir araya gelerek gerçeğe dönüşmesini sağladılar. Ardından bu iki dernek, Mesut Özil ve tüm takım arkadaşlarının imzalamış olduğu Fenerbahçe formasını Ufuk Doğan’ın tedavi gördüğü hastaneye giderek kendisine hediye ettiler. İki iyi yürekli insan, bununla da kalmayıp, Ufuk iyileştiğinde statta bir Fenerbahçe maçı seyrettirme sözü verdiler.

“BİR NEBZE SEVİNMESİNİ SAĞLADIK”

Hastane ziyaretinde Ufuk’a geçmiş olsun dileklerinde bulunan OldCity Otelciler Platformu Başkanı Tarkan Akyüz, “Oldcity Otelciler Platformu olarak Ufuk Kardeşimizin maddi manevi her zaman yanındayız” dedi.

Akyüz, şunları söyledi: “Lösemi Hastası olan 13 yaşındaki Ufuk Doğan kardeşimiz Fanatik Fenerbahçeli olduğu için ailesinden Ali koç ve Fenerbahçe takımının tüm Futbolcularının imzaladığı forma talep etmiş. Ailesi bir şekilde bizlere ulaşıp Ufuk kardeşimizin arzusunu ilettiler. Ant Hotel Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Akyüz aynı zamanda da ASFB (Atatürk’ü Seven Fenerbahçeliler Derneği) Başkanı ve Nevzat Karakeben ile birlikte ASFB -Oldcity Otelciler Platformu Sosyal sorumluluğu olarak Ufuk kardeşimizin bir nebze sevinmesini sağladık.”

“FENERBAHÇE MAÇINA GÖTÜRMEYE SÖZ VERDİK”

Ardından söz alan Atatürk’ü Seven Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Hakan Akyüz de şöyle konuştu: “Kendisine geçmiş olsun dileklerinde bulunup, inşallah iyileşince beraber Fenerbahçe maçına gideceğimizin ve futbolcularla görüşeceğimizin sözünü verdik.”

ASFB Dernek üyelerinden Nevzat Karakeben ve Hasan Yalçın, Oldcity Otelciler Platformu Üyelerinden Ayhan Hacıbektaşoğlu ve Yusuf Şerefoğlu Dernek Başkanlarıyla beraber Ufuk Doğan’ı Ziyaret te bulundu.

OTEL İŞLETMELERİNDE PROBLEM ÇÖZMENİN YOLLARI / ORKUN AVKAN
Paylaşmak Güzeldir

CEVAP BIRAKIN

You must be logged in to post a comment.