ERESİN HOTELS ZİNCİRİNDE YENİ ATAMALAR YAPILDI

ERESİN HOTELS ZİNCİRİNDE YENİ ATAMALAR YAPILD
HG Editör
Posted on Şubat 01, 2022, 11:07 pm
2 mins

Konaklama sektörünün önemli markalarından biri olan Eresin Hotels zincirinde yeni atamalar yapıldı. Sektörün tecrübeli iki ismi Aysun Özkara ve Semih Altun, Eresin Hotels’de üst düzey görevlere getirildi.

Semih Altun, Eresin Hotels Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine atanırken, Aysun Özkara ise Eresin Hotels Grup İnsan Kaynakları Direktörü olarak görevlendirildi.

ÜNLÜ ZİNCİR OTELLERDE GÖREV ALDI

Eresin Hotels Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine Semih Altun atandı.

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği Bölümü mezunu olan Semih Altun ardından dünyaca ünlü eğitim kurumu Cornell University’de gelir yönetimi eğitimini tamamladı.

Hilton Hotels Group tarafından verilen ‘Otel Müdürlüğü Eğitimi’ni de başarıyla tamamlayan Altun, Golden Key Hotels, Hilton Hotels Group,Elite World Hotels, InterContinental Hotels Group, Rotana Hotel Management, Jumeriah Hotels Dubai gibi ünlü zincir otellerde üst düzey görevlerde yer aldı.

BAŞARILI BİR KARİYER GEÇMİŞİNE SAHİP!

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Aysun Özkara ise daha önce Ofton Turizm Grubu’na bağlı Elysium ve Doubletree by Hilton Piyalepaşa markalarının Grup İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevlerinde bulundu.

Özkara’nın kariyer yolculuğunda Golden Age Hotels Grup İnsan Kaynakları Direktörlüğü, Elite World HotelsGrup İnsan Kaynakları Müdürlüğü, The Marmara Collection Kıdemli İnsan Kaynakları Yöneticiliği, Lazzoni Hotel İstanbul ve Ramada Plaza İstanbul Asia Airport otellerinde İnsan Kaynakları Yöneticiliği de yer alıyor.

OTEL İŞLETMELERİNDE PROBLEM ÇÖZMENİN YOLLARI / ORKUN AVKAN
Paylaşmak Güzeldir

CEVAP BIRAKIN

You must be logged in to post a comment.