WeBee’nin yeni ürünü EaSee Otellerin Verimliliğini Artırıyor

Webee'nin yeni ürünü EaSee Otellerin Verimliliğini Artırıyor
HG Editör
Posted on Şubat 15, 2022, 11:24 am
5 mins

Türk girişimciler tarafından geliştirilen ve temassız otelcilik uygulamalarında ülkemizin lideri platformu WeBee, yeni ürünü EaSee ile otel operasyonlarını otomatikleştirirken, maliyetlerini düşürüyor.

Misafir memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için otelciler ve misafirler arasında dijital bir köprü oluşturan WeBee, ekiplerin bir bütün olarak hareket etmesini sağlayan yeni ürünü EaSee sayesinde hizmet hızını ve kalitesini üst seviyeye taşıyarak misafir memnuniyetini artırıyor. Gerçek zamanlı personel verimliliği hakkında ayrıntılı rapor veren sistem, otel personelinin bağlılığının artmasına da yardımcı oluyor. Kullanıcı dostu gösterge tabloları sayesinde tüm çalışmalar raporlanıp birbirinden ayrılmış operasyonların bir bütün olarak yönetilmesini sağlıyor. 

Temizlik, bakım, ön büro veya konsiyerj gibi istenilen tüm taleplerde, konsolide bir hizmet dağıtım sistemi ile ayrı ekiplerin senkron bir halde çalışarak, herhangi bir aksaklık olmadan tüm istekleri zamanında karşılanmasına yardımcı oluyor. Kişiselleştirilmiş yapısıyla hizmet yürütmeye, servislerin en yüksek standartlara ulaşmasına katkı sağlıyor.

OTEL YÖNETİMİNİN EN BÜYÜK YARDIMCISI

Dağınık bir şekilde yönetilen ekipleri bir panel üzerinden tek bir takım haline getirerek hizmetlerin zamanında, doğru bir şekilde ve misafir memnuniyetini artırarak verilmesine yardımcı olan EaSee, otel personelinin çalışma verimliliğini ölçerek; çalışma süreleri, maliyetleri ve kalitesini optimize ediyor. Otel yöneticilerinin veriye dayalı daha doğru kararlar almalarına destek veren sistem departman içi ya da departmanlar arası akıllı raporlar da sunuyor. EaSee otel verimliliğini kolayca arttırmada yönetimin en büyük yardımcısı oluyor.

ÇALIŞMA SİSTEMİ SAYESİNDE ÖLÇÜLEBİLİR HİZMET

Görev Yönetimi sayesinde tek bir panel üzerinden misafir taleplerinin doğru departmana sorunsuz bir şekilde gönderilmesini sağlıyor. Misafir İletişimi için otel çalışanları otel misafirlerine talebin durumu hakkında bilgi verebilirken, personel konuklara EaSee üzerinden mesaj gönderebiliyor. Zaman sınırına ulaşıldığında, personel istek üzerinde çalışmayı durduğunda ya da misafir alınan hizmetten memnun kalmadığında otomatik eskalasyonlar oluşturuyor. Herhangi bir ekip üyesi isteğinin ne zaman tamamladığını dijital olarak takip edebiliyor böylece istekler üzerinde gerçekleştirilen her bir eylemin tam geçmişine bakılabiliyor. Akıllı raporlamasıyla personel üretkenliğini (bir departman içinde veya departmanlar arası), misafir memnuniyetini, eskalasyon sonuçlarını, kullanımı kolay gösterge panosu ile otel çalışan iş gücü potansiyelini ölçülebilir hale getiriyor. 

HAKKINDA :

Türkiye’nin ilk mobil yazılım firması olarak 22 yıldır mobil çözümler üreten Done İletişim ve Bilgi Sistemleri A.Ş.’nin 2017 yılında konaklama sektörü için geliştirmeye başladığı platform WeBee, 12 dil desteği ile 23 ülkede kullanılıyor.

WeBee, misafir memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için otelciler ve misafirler arasında dijital bir köprü oluşturan 360 derece bir misafir etkileşim ve deneyim platformudur. WeBee Platform otelcilerin iletişim, pazarlama ve günlük iş akışlarını dijitalleştirerek otelcilerin hayatlarını kolaylaştırır. Platform konaklama yolculuğunun tüm aşamalarında misafir etkileşimine odaklanarak misafir memnuniyetini artırır. WeBee’nin uluslararası ödüllü platformu sayesinde tek bir platform üzerinden otelciler müşterileri ile arasında iletişim bağını kuvvetlendirir, sadık müşteri kitlelerini artırır, online servis siparişleri ve oda yükseltmeleri ile yeni gelir kaynakları yaratmalarına yardımcı olur ve online işlemler ile temassız alanlar yaratır.

OTEL İŞLETMELERİNDE PROBLEM ÇÖZMENİN YOLLARI / ORKUN AVKAN
Paylaşmak Güzeldir

CEVAP BIRAKIN

You must be logged in to post a comment.