Balkan ve Türkiye Turizmini Buluşturan Etkinlik 3. kez Belgrad’da

Balkan ve Türkiye Turizmini Buluşturan Etkinlik 3. kez Belgrad’da
Hotel Gazetesi
Posted on Nisan 07, 2022, 5:29 am
3 mins
hotelrunner hotelgazetesi hemen başla

ROTANIZI UZAKLARA ÇEVİRMEK İÇİN FIRSAT

UZAKROTA BALKANS 8 NİSAN’DA

Düzenlediği etkinliklerle son 4 yıldır ‘Dünyanın en etkili 10 turizm etkinliğinden biri’ ödülüne ambargo koyan Uzakrota, 2017 ve 2020’de başarıyla gerçekleştirdiği Belgrad etkinliğine bir yenisini daha ekliyor.

Belgrad Turizm Ofisi desteği ile 08 Nisan 2022’de Metropol Palace Hotel’de düzenlenecek etkinlik, Balkan pazarına açılmak isteyen Türk markaları için oldukça önem taşıyor. Yaklaşık 40 konuşmacı ve 600 turizm profesyonelinin katılacağı etkinlikte “Balkan ve Türk Seyahat Pazarı”, “İş Seyahatleri ve Etkinlikler”, “Kurvaziyer Turizmindeki Inovatif Trendler”, “Mass Turizmin Geleceği” gibi birçok konuya değinilecek.

DÜNYA TURİZMİNİN ÜST DÜZEY PROFESYONELLERİ KONUŞACAK

Birbirinden değerli turizm profesyonelinin tecrübelerini paylaşacağı etkinliğin Nisan 2022’deki konuşmacıları belli oldu.

Karadağ merkezli Allegrakrstarenja.com CEO’su Mihailo Vukic, Polonya merkezli Weco Travel MICE Müdürü Grażyna Grot-Duziak, Hollanda merkezli Meetings.com CEO’su Bas Lemmens, Ukrayna merkezli Join UP’ın Genel Müdürü Ivan Lysak, Romanya merkezli Eturia CEO’su Sorin Stoica, Dubai merkezli Travel ATS CEO’su Saleem Sharif, HotelRunner’dan Rıza Kaynak, Wego Hotel Müdürü Katerina Wolters, Bidroom CEO’su Michael Ros ve Eddy Travel CEO’su Edmundas Balčikonis gibi 40’ın üstünde üst düzey konuşmacının katılacağı etkinliğe aşağıdaki link üzerinden kayıt olabilirsiniz.

UZAKROTA BALKANS’A NEDEN KATILMALISINIZ?

Balkanlar’ın turizmine yön verecek bu uluslararası organizasyonun düzenleyicisi Uzakrota’nın Kurucusu Gökhan Erdoğan, Uluslararası arenada yer almak isteyen turizmcileri bu etkinliğe davet etti. Erdoğan şunları söyledi: “Çok şeyin değiştiği son 20 ayda, nelerin değiştiğini anlamak, turizm endüstrisini neyin harekete geçirdiğini kavramak, Balkanlarda herkesin ne üzerinde çalıştığını görmek isteyebilirsiniz.

Eğer Balkan Turizm Dünyasında yer almak ve networkünüzü genişletmek istiyorsanız, Uzakrota Balkans 2022 olmanız gereken başlıca yerdir. Tur operatörleri, havayolları, oteller, seyahat teknoloji şirketleri, startup’lar, influencer’lar ve VC’ler ile iş yapmak için orada buluşabilirsiniz.

Sektördeki uzmanların ilham verici konuşmalarıyla dolu bir gündemimiz var. Yeni taktikler ve stratejilerle bir sonraki seviyeye geçin, konuşmacılarımız ve katılımcılarımız ile genel atmosferden enerji alın. Kendinizi harika bir 2022 ‘ye hazırlayın!”

Biletler: https://www.eventbrite.co.uk/e/uzakrota-balkans-belgrade-tickets-239478646077

hotelrunner hotelgazetesi hemen başla
Paylaşmak Güzeldir

CEVAP BIRAKIN

You must be logged in to post a comment.