ATİD ÜYELERİ İHTİYAÇ SAHİBİ VATANDAŞLARLA İFTAR SOFRASINDA BULUŞTU

HG Editör
Posted on Nisan 30, 2022, 11:21 pm
35 secs

Anadolu ve Ankara’da turizmin gelişmesi ve tanıtımı için 38 yıldır faaliyet gösteren Anadolu Ankara Turizm İşletmecileri Derneği (ATİD), Ramazan ayı vesilesiyle ihtiyaç sahibi vatandaşlarla iftar sofrasında buluştu.

İlk olarak Çankaya Belediyesi’nin Cebeci iftar çadırında 3418 kişilik iftar yemeği dağıtan ATİD, ertesi gün ise Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen ve Belediye Başkan Yardımcısı K. Gülsün Bor Güner’in katılımıyla Çankaya Belediyesi Zübeyde Hanım Sosyal Tesisleri’nde engelli vatandaşlar ve aileleri için iftar yemeği verdi.

Bağışlarıyla organizasyonun gerçekleşmesini sağlayan tüm ATİD üyelerine teşekkür eden, ATİD Başkanı Birol Akman yaptığı açıklamada “Birliğin, beraberliğin, dayanışmanın ayı olan Ramazan, paylaşmak demektir. Biz de ATİD olarak Ramazan ayı vesilesiyle üyelerimiz ve Ankaralı vatandaşlarımızla iftar sofralarında bir araya gelmekten ve aynı sofrayı paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Gelenekselleştirmeyi hedeflediğimiz bu faaliyetleri daha geniş kapsamlı olarak her yıl sürdüreceğiz” dedi.

hotelrunner hotel gazetesi
Paylaşmak Güzeldir

CEVAP BIRAKIN

You must be logged in to post a comment.