MUTFAĞI DA MANZARASI DA DOYUMSUZ!

MUTFAĞI DA MANZARASI DA DOYUMSUZ!
HG Editör
Posted on Haziran 13, 2022, 11:24 am
56 secs

Almina Hotel’in yenilenen restoranı konuklarını ağırlamaya başladı

HOTEL GAZETESİ YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ ALİYE ÜÇBAŞ, ALMİNA HOTEL S CLASS GENEL MÜDÜRÜ BENGİ AKTI

Romalılara, Bizanslılara ev sahipliği ve Osmanlılara başkentlik yapan İstanbul’un tarihi yarımadasında, bölgenin tarihi dokusuna uygun mimarisiyle, özel misafirlerine hizmet veren Almina Hotel, restoranını yeniledi. Bu medeniyetlerin izlerini taşıyan yapısı ve manzarasıyla konuklarına kendilerini özel hissettiren Almina Hotelin yenilenen restoranı, çok özel kokteyl ve dünya mutfağı menüsü ile eşsiz deniz manzaralı terasında, tamamen yenilenen çehresi ile özel konuklarını ağırlamaya başladı.

ALMINA HOTEL S CLASS

“HER ANI ÖZEL VE KEYİFLİ”

Hotel Gazetesi olarak kendisine hayırlı olsun ziyaretinde bulunduğumuz, restorasyonun en ince detayları ile birebir kendisi ilgilenen otelin genel müdürü Bengi Aktı; “Bizi tercih eden her misafirimizin otelimize girdiği andan çıkış yapana kadar, kahvaltıdan, akşam yemeğine her anlarını keyif dolu geçirmeleri için tüm ekibimizle özenle çalışıyoruz” dedi.

Hotel Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Aliye Üçbaş ise, izlenimlerini, “Ziyaretimiz sırasında gördük ki, otelin kapısından girdiğiniz andan itibaren, gerek yapısı, konumu, manzarası, kısacası her şeyiyle kendinizi özel hissedeceğiniz otelin restaurantı da misafirlere aynı duyguyu yaşatacak” şeklinde dile getirdi.

hotelrunner hotelgazetesi hemen başla
Paylaşmak Güzeldir

CEVAP BIRAKIN

You must be logged in to post a comment.