Türk girişim şirketine bir ödül daha

Türk girişim şirketine bir ödül daha
Hotel Gazetesi
Posted on Temmuz 25, 2022, 4:47 am
5 mins

TRAVEL TECHNOLOGY START UP OF THE YEAR 2022 FOR UNITED KINGDOM ÖDÜLÜ WEBEE’NİN

Dünya’nın en prestijli seyahat endüstrisi ödüllerinden Travel & Hospitality Awards, sahiplerini buldu. Jürinin çok detaylı bir değerlendirme sürecinden geçerek Avrupa ve İngiltere’deki rakipler arasında öne çıkan ve Türk şirketi WeBee, Travel Technology Start Up of the Year 2022 for United Kingdom ödülünün sahibi oldu. En iyi otelleri, tur operatörlerini, deneyim sağlayıcıları, spa & sağlıklı yaşam tesislerini, restoranları ve teknoloji ve inovasyon şirketlerini ödüllendiren seyahat endüstrisi için küresel bir tanınma olan Travel & Hospitality ödülleri, Dünyanın en prestijli turizm ve seyahat ödüllerinden biri olarak kabul ediliyor.

2022’de Travel and Hospitality Awards ödüllerinin sahipleri, birden fazla üçüncü taraf kaynaktan gelen yorumların toplanmasına dayalı olarak titizlikle seçildi. Gönderim materyallerini analiz eden, müşteri geri bildirimlerini inceleyen ve her bir katılımcının tesislerini karşılaştıran bir uzmanlar grubu tarafından seçiliyor. Kazananlar, ürün kategorisinde benzersiz, hizmet verdiği şirketlerin yorumları ve bir dizi dijital kategoride olağanüstü müşteri hizmetleri düzeylerini gösterebilen şirketler.

“YAPTIĞIMIZ İŞLERİN KARŞILIĞINI ALDIĞININ GÖSTERGESİ”

Dr. Özgür Zan

Konuyla ilgili açıklama yapan WeBee Kurucu Ortakları Tansel Voyvodaoğlu ve Dr. Özgür Zan, “Bu ödülü almak yaptığımız işlerin karşılığını aldığının göstergesi. Avrupa ve İngiltere’deki rakiplerimizin arasından bir Türk şirketi olarak hem de alanında çok iyi çıkış yapan bir start up şirket olarak gurur duyuyoruz. Türkiye pazar lideri ve yurtdışında da 23 ülkeye hizmet veren WeBee ekibine ve bize böyle bir ödül almamızda kapı açan Travel & Hospitality Awards’a teşekkür ederiz” dediler.

TÜM KAZANANLARI DAHA TEBRİK EDİYORUZ

Pandemi sonrası geri dönüşte, bu yılki program için 170’in üzerinde aday alındı ve katılım standardı oldukça yüksekti. Jüri heyeti, girişleri daraltmakta büyük zorluk çekti, ancak kazananlar seyahat ve konaklama standartlarında en iyileri yansıtıyor. Travel & Hospitality Awards ekibi WeBee’nin 2022 Ödülleri programında ödül aldığını duyurmaktan gurur duyduğunu şu açıklamayla dile getirdi: “Bu yıl girişlerin kalitesinden çok etkilendik. Bu kılavuzun, bir sonraki lüks kaçamaklarını planlayan gezginleri ayırt etmek için yararlı bir araç olacağını umuyoruz. Tüm kazananlarımızı bir kez daha tebrik ediyoruz.”

WeBee Hakkında:

Türkiye’nin ilk mobil yazılım firması olarak 22 yıldır mobil çözümler üreten Done İletişim ve Bilgi Sistemleri A.Ş.’nin 2017 yılında konaklama sektörü için geliştirmeye başladığı platform WeBee, 12 dil desteği ile 23 ülkede kullanılıyor.WeBee, misafir memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için otelciler ve misafirler arasında dijital bir köprü oluşturan 360 derece bir misafir etkileşim ve deneyim platformudur. WeBee Platform otelcilerin iletişim, pazarlama ve günlük iş akışlarını dijitalleştirerek otelcilerin hayatlarını kolaylaştırır. Platform konaklama yolculuğunun tüm aşamalarında misafir etkileşimine odaklanarak misafir memnuniyetini artırır. WeBee’nin uluslararası ödüllü platformu sayesinde tek bir platform üzerinden otelciler müşterileri ile arasında iletişim bağını kuvvetlendirir, sadık müşteri kitlelerini artırır, online servis siparişleri ve oda yükseltmeleri ile yeni gelir kaynakları yaratmalarına yardımcı olur ve online işlemler ile temassız alanlar yaratır

Paylaşmak Güzeldir

CEVAP BIRAKIN

You must be logged in to post a comment.