Başarılı Turizmci Ferhan Ademhan, TGA İç Anadolu Temsilcisi Koltuğuna Adaylığını açıkladı:

Başarılı Turizmci Ferhan Ademhan, TGA İç Anadolu Temsilcisi Koltuğuna Adaylığını açıkladı:
Hotel Gazetesi
Posted on Ağustos 18, 2022, 10:49 am
2 mins

“SEKTÖRÜN GELİŞİMİNE VE ÜLKEMİZİN TANITIMINA KATKIDA BULUNMAK İÇİN ÇALIŞACAĞIM”

Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı’nın (TGA) Yönetim Kurulu seçimleri için adaylık başvuru süreci başladı. TGA Yönetim Kurulu Üyeliği için İç Anadolu bölgesini temsilen adaylık yarışına, başarılı turizmci ve otel işletmecisi Ferhan Ademhan da katıldı.

Türkiye’nin iç ve dış turizmde bir marka haline gelmesi, turizmin ülke ekonomisindeki payı ve hizmet kalitesinin arttırılması amacıyla çalışmalarını sürdüren TGA’nın Yönetim Kurulu, T.C. Kültür ve Turizm Bakanı başkanlığında bir araya gelmiş 15 kişiden oluşuyor. Ajansın, konaklama sektöründen 9 yönetim kurulu üyesi, Türkiye’nin 7 ayrı bölgesinde yapılacak seçimlerle belirleniyor. 

Ankara, Konya, Kayseri, Eskişehir, Sivas, Kırıkkale, Aksaray, Karaman, Kırşehir, Niğde, Nevşehir, Yozgat, Çankırı illerini kapsayan İç Anadolu bölgesi ise TGA’da bir sandalye ile temsil ediliyor. Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı’nın yönetim kurulu üyeliğine adaylığını açıklayan Ferhan Ademhan, Ankara King Otel’den İç Anadolu Bölgesi Temsilcisi olmak için yarışacak.

“TURİZM SEKTÖRÜNDEKİ TECRÜBELERİMİ AKTARACAĞIM”

İç Anadolu bölgesini TGA’da en iyi şekilde temsil edeceğini ifade eden Ferhan Ademhan, “Bu görev bana layık görüldüğü takdirde turizm sektöründeki tecrübelerimi aktararak, ülkeme ve sektöre daha faydalı olmak amacındayım. Ortak hedeflerimiz doğrultusunda gerçekçi, uygulanabilir, yeni projelerle sektörün gelişimine ve ülkemizin tanıtımına katkıda bulunmak için çalışacağım” dedi.

Paylaşmak Güzeldir

CEVAP BIRAKIN

You must be logged in to post a comment.