NG SAPANCA’DAN HUZURLU TATİLE LEZZET KATAN FIRSATLAR

NG SAPANCA’DAN HUZURLU TATİLE LEZZET KATAN FIRSATLAR
Hotel Gazetesi
Posted on Eylül 02, 2022, 3:23 pm
2 mins

Misafirlerini şehrin gürültü ve kalabalığından uzakta, huzurlu bir ortamda, muhteşem bir tatile davet eden NG SAPANCA ve NG ENJOY, Özel fırsatları ile hem ruha hem damaklara hitap eden deneyimler sunuyor.

Konumu, gurme lezzetleri ve eğlenceli aktiviteleriyle unutulmaz bir tatil imkânı sunan NG Enjoy ve NG Sapanca, çeşitli dönemlerde düzenlediği kampanyalarla şehir hayatının yarattığı stresten arınmak isteyenlere özel seçenekler sunuyor. 

BALİ MANDARA MASAJI RUHUNUZ DİNLENSİN

Doğanın kucağındaki konumuyla konforu yeniden tanımlayan NG ENJOY, adını Bali destanlarındaki Mandara Dağı’ndan alan Bali Mandara masajını hafta içi günlerde yüzde 10 indirimli olarak sunuyor. İki terapistin senkronize el hareketleriyle uyguladığı Bali Mandara masajı ruhunu ve bedenini dinlendirmek isteyen konukları bekliyor. 

Safran Restoran’ın lezzetlerinde ise artan popülaritesiyle kökeni İspanya’ya dayanan Churros yer alıyor. 

NG ENJOY’DA BENZERSİZ DENEYİMLER

Aliva Spa’da uzman terapistler tarafından uygulanan, farklı spa kültürlerine ait masaj terapileri ile yenilenme imkanı sunan NG SAPANCA, eklemleri gevşeten, ruha huzur ve bedene rahatlama sunan Lomi Lomi Nui masajında hafta içi %15 indirim fırsatı sunuyor. 

Yaz aylarının ve kutlamaların popüler kokteyllerinden Aperol Spritz’i konuklarına sunan NG SAPANCA, Farina Restoran’daki “Steak Günleri”nde ise T-bone Steak, New York Steak ve Dallas Steak ile et severlere bir lezzet şöleni yaşatıyor. 

Paylaşmak Güzeldir

CEVAP BIRAKIN

You must be logged in to post a comment.