SEMİH ZAZAOĞLU TGA’DA İÇ ANADOLU BÖLGE TEMSİLCİLİĞİNE ADAY

SEMİH ZAZAOĞLU TGA’DA İÇ ANADOLU BÖLGE TEMSİLCİLİĞİNE ADAY
HG Editör
Posted on Kasım 02, 2022, 1:51 pm
3 mins

ATİD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, 14 yıllık tecrübesiyle İç Anadolu’da turizmi hak ettiği konuma taşımak için kolları sıvadı .

Turizmci iş insanı Semih Zazaoğlu, Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı’nda (TGA) İç Anadolu Bölgesi Temsilciliğine aday olduğunu açıkladı. 14 yıldır aktif olarak turizm sektörünün içerisinde yer alan Zazaoğlu, üç dönemdir Anadolu Ankara Turizm İşletmecileri Derneği’nde (ATİD) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak görev yapıyor.

SEMİH ZAZAOĞLU ATİD YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI / TGA İÇ ANADOLU BÖLGE TEMSİLCİSİ ADAYI

BAŞARILI BİR TURİZMCİ

Ankara, Diyarbakır ve İstanbul’da geliştirmekte olduğu projelerle birlikte M.I.C.E. acentesi olarak da Aymir Turizm Organizasyon firmasıyla sektörde çalışmalarına devam eden Zazaoğlu, Diyarbakır’da Radisson Blu ve İstanbul’da Delta Hotels By Marriott markalarıyla turizmde faaliyet gösteriyor.

YILLARCA TURİZM SEKTÖRÜNDE YER ALDI

Adaylık açıklamasında turizm sektörünün içerisinde büyüdüğünü, turizmi bir aile mesleği olarak tanıdığını ve kariyerini turizm üzerine inşa ettiğini ifade eden Zazaoğlu, “Ülkeme ve turizm sektörüne katkıda bulunabilmek ve daha fazla hizmet etmek düşüncesiyle, Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı İç Anadolu Bölgesi Temsilcisi Adayı olmaya karar verdim” dedi.

İÇ ANADOLU’DA TURİZM KALKINACAK

Zazaoğlu, turizm sektörüne hizmet etmekten gurur duyduğunu dile getirerek “İç Anadolu’da yer alan 13 ilimizin her birini kendilerine özgü zenginlikleriyle birer marka haline getirebilmek, bölgemizde turizmi hak ettiği konuma taşımak, bir turizm bilinci oluşturmak ve bölgemizin turizm potansiyelini ülkemiz ekonomisine kazandırmak için bu yola çıktım. İç Anadolu Bölgesi’nde yerel yöneticiler, sivil toplum örgütleri, meslek odaları ve iş adamları olarak güç birliğiyle bir araya gelecek ve bölgemizi turizm aracılığıyla layık olduğu noktaya taşıyacağız. Kimsenin şüphesi olmasın” diye konuştu.

hotelrunner hotel gazetesi

Paylaşmak Güzeldir

CEVAP BIRAKIN

You must be logged in to post a comment.