TURİZMDE YENİ OYUNCU SELİMİYE’DE MASSİ İMZASI

HG Editör
Posted on Kasım 07, 2022, 2:57 pm
5 mins

Türkiye’nin yalancı cenneti mavi ve yeşilin birbirini aşkla kucakladığı Ege’nin yeni yıldızı Selimiye, yapılan yeni yatırımlar ile gelişimine devam ediyor. Ege’nin turizmdeki yıldızlarından Marmaris’e bağlı şirin bir belde olan Selimiye bozulmamış doğası, koyları ve yeşilin her tonunu bir arada bulunduran çam ormanları ile adeta yeryüzüne unutulmuş yalancı bir cennet. Dalaman Havaalanına yaklaşık 3 saatlik mesafedeki Selimiye, Marmaris’e ise 1 saatlik bir uzaklıkta bulunuyor. Alternatif turizm olanakları ile keşfedilmeyi bekleyen Selimiye, ruhunuzu dinlendirecek.

MASSİ GRUP’DAN BÜYÜK YATIRIM ATAĞI

Geçtiğimiz yıllarda meydana gelen orman yangınları ile gündeme gelen Selimiye, hızla yaralarını sarmaya devam ederken, bir yandan da turizmde hak ettiği altın madalyayı boynuna geçirmek için yapılan yatırımlar ile bu oyunda bende varım demeye başladı. Massi Grup Otelleri tarafından yapılan yatırım ile Selimiye turizmine kazandırılan Ayağacı Bükü Tesisleri, Near The Sea Butik Hotel, Selimiye Villa ve Söğüt Villa, bu güzel beldeyi keşfe çıkanlara keyifli bir konaklama olanağı sunuyor. Özellikle Ege’nin ruhunu hissetmek isteyenlere ayrıcalıklı bir tatil hizmeti vaat eden grubun otellerinden, Ayağacı Bükü Tesisleri ise konumu ve ulaşım şekliyle de özel bir duruma sahip. Kara yolundan ulaşımı olmayan otele, Selimiye Liman’dan kalkan tekneler ile mavinin en güzel tonlarının üzerinde yapılan bir yolculuk ile ulaşılıyor. Ayrıca birçok koya günlük düzenlenen Mavi Turlarla da bölgenin bütün güzelliklerini görme imkanını da buluyorsunuz. 

Selimiye’deki yatırımlarına devam eden Massi Hotels yeni gelişen konaklama anlayışını barındıran tesislerini hizmete sokmaya devam ediyor. Bölge ekonomisinin lokomotifi olmayı hedefleyen grup Selimiye’de birçok yeniliğe de öncülük yapıyor. 

Şu ana kadar yaptığı yatırımlarla Selimiye’nin gelişimine katkı sunan Massi Hhotels bölgenin tanıtımında ve ekonomisinde yeni bir dönemin başlamasını da sağladı.

Massi Turizm Ticaret AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Sayra Altuntaş Selimiye’deki bu yeni dönemle ilgili olarak Massi Hotellerinin gelişen yeni turizm anlayışına göre yapılandırdıklarını belirterek “Selimiye’nin yeni süreçte Türkiye Turizminde örnek bir yer olacak. Gelişen dünya turizminde Butik işletmelerin önemi artıyor. Geçtiğimiz pandemi sürecinde turizm hareketliliğinin yönü başka bir noktaya doğru ilerledi. Doğayla iç içe daha geniş hareket alanı olan, kalabalıklardan uzak, kişisel tatil deneyimlerinin tercih edildiği bir döneme girdik. Kitlesel turizm anlayışından uzaklaştığımız bir dönem yaşıyoruz. Massi Otelleri olarak da bu yeni durumdaki hassasiyeti ön planda tutarak Marmaris’in en sakin, en doğayla iç içe bölgelerinden biri olan Selimiye Köyü ve Bozburun çevresinde tesislerimizi konumlandırdık” ifadelerini kullandı.

EGE’NİN AYRICALIKLI RUHUNU MASSİ İLE KEŞFEDİN

Sayra Altuntaş geçtiğimiz yıllarda meydana gelen orman yangınları ile gündeme gelen Selimiye’nin önümüzdeki dönemde turizmin yıldızı olarak gündeme geleceğini belirterek “Selimiye Hızla yaralarını sarmaya devam ediyor. Bir yandan da turizmde hak ettiği altın madalyayı boynuna geçirmek için yapılan yatırımlar ile bu oyunda bende varım demeye başladı. Massi Grup Otelleri tarafından yapılan yatırım ile Selimiye turizmine kazandırılan Ayağacı Bükü Tesisleri, Near The Sea Butik Hotel, Selimiye Villa ve Söğüt Villa, bu güzel beldeyi keşfe çıkanlara keyifli bir konaklama olanağı sunuyor” dedi.

Selimiye Köyü yapılan yatırımlarla yeni dönemde gelişen turizm sektörünün örnek bölgelerinden biri olmaya aday. Türkiye’de adından sıkça söz ettirecek olan Selimiye ziyaretçileri tardından keşfedilmeyi bekliyor.  

Paylaşmak Güzeldir

CEVAP BIRAKIN

You must be logged in to post a comment.