HERHANGİ BİR ADAYLA ORTAK HAREKET ETMİYORUM

HERHANGİ BİR ADAYLA ORTAK HAREKET ETMİYORUM
Hotel Gazetesi
Posted on Kasım 13, 2022, 3:39 pm
3 mins

I-MICE Derneği Başkanı Hüseyin Kurt, TÜRSAB Başkanlık seçimleri öncesinde önemli bir açıklama yaptı:

“HERHANGİ BİR ADAYLA ORTAK HAREKET ETMİYORUM”

Uluslararası MICE Endüstrisi Derneği (I-MICE) Başkanı Hüseyin Kurt, yaklaşan TÜRSAB Genel Kurulu’na ilişkin bir açıklama yaptı. Kendisine sektörün paydaşlarından 26-27 Kasım tarihlerinde yapılacak TÜRSAB Genel Kurulu’na ilişkin çeşitli sorular yöneltildiğini belirten Kurt, bu açıklama ile ortak soruları yanıtlamayı amaçladığın belirtti. I-MICE Başkanı Kurt, seçilecek yönetimin birlik olmak adına hareket ederek kucaklayıcı, kapısı ve gönlü açık, acentalar ve sektör paydaşları adına tünelin ucundaki ışık olacak ve vizyon belirleyen bir yönetim olmasını temenni derken, herhangi bir adayla ortak hareket etmediğini vurguladı.

İşte I-MICE Başkanı Hüseyin Kurt’un açıklaması:

“Yaklaşan TÜRSAB 25. Dönem Genel Kurulu ve Seçimi Hakkında;

Kıymetli sektör paydaşları, değerli dostlar ve derneğimizin güzide üyeleri, 

Sizlerden uzunca bir süredir gelen telefon aramaları, mesajlar ve yüz yüze görüşmelerimizdeki sorularınız doğrultusunda bu mesajı toplu bir yanıt olması adına paylaşmayı uygun buldum.

Üretmeyi, sektörü ve paydaşları adına katma değer yaratmayı, dertlerinizle dertlenmeyi, sorun ve problemlerinize çözüm yolu aramayı ve her daim yardım ve destek çağrınıza hazır olan bir kardeşiniz, dostunuz ve meslektaşınız olarak göstermiş olduğunuz teveccüh adına minnettarım.

VİZYON BELİRLEYEN BİR YÖNETİM OLSUN

Malumunuz, genel kurulumuza çok az bir süre kaldı.

26 ve 27 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek olan Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) 25. Dönem Genel Kurulu ve seçiminin başta acentalarımız, sektörümüz, ülkemiz ve dünya turizmi adına hayırlı olmasını arzu eder, seçilecek yönetimin birlik olmak adına hareket ederek kucaklayıcı, kapısı ve gönlü açık, acentalarımız ve sektör paydaşları adına tünelin ucundaki ışık olacak ve vizyon belirleyen bir yönetim olmasını temenni ederim.

Bu vesileyle tüm adaylara başarılar dilerken, herhangi bir adayla ortak hareket etmediğimi bilginize sunar, güzel günler dilerim.”

Saygı ve sevgilerimle,

Hüseyin Kurt

https://hotelrunner.com/tr/ozellikler/otel-yonetim-sistemi?pk_campaign=hotel-gzt
Paylaşmak Güzeldir

CEVAP BIRAKIN

You must be logged in to post a comment.