Mete VARDAR “Hep birlikte güçlüyüz, hep birlikte varız”

Mete VARDAR "Hep birlikte güçlüyüz, hep birlikte varız"
Hotel Gazetesi
Posted on Kasım 22, 2022, 1:50 am
3 mins

Gelin TGA seçimlerini tarihin en yüksek katılımı ile hep birlikte gerçekleştirelim!

Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı (TGA) yönetim kuruluna aday olan Jolly Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar seyahat acentelerine bir mektup yazarak aday olma gerekçelerini anlattı.

A. Mete Vardar TGA Yönetim Kurulu Adayı

TGA’da seyahat acentelerinin haklarını korumaya hazır olduğunu ifade eden Vardar’ın “Hep birlikte güçlüyüz, hep birlikte varız” başlıklı mektubunun tamamı şöyle:

“Hep birlikte güçlüyüz, hep birlikte varız”

“Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı’nın yani TGA’nın yeni dönemine adaylığımı açıkladığım günden bugüne gerçekleştirdiğim çalışmalarda, TÜRSAB’a kayıtlı acentelerin birçoğu ile görüşme fırsatım oldu. Bu görüşmelerde TGA’nın işleyişi ile ilgili seyahat acentelerinde önemli bilgi eksiklikleri olduğunu fark ettim.

Çok zor bir dönemden geçiyor olmamıza rağmen, her birimizin ciromuzdan ödediğimiz yıllık paylarla destek verdiğimiz TGA hakkındaki bu bilgi eksikliği karşısında sektör olarak harekete geçmemizin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha anladım.

Bir bütünün parçaları olduğumuzun ve hep birlikte güçlü olacağımızın bir kez daha altını çizerek; bizim yani tüm seyahat acentelerinin tamamını en doğru şekliyle temsil etmesi gereken TGA seçimlerinin, diğer seçimler kadar önemli olduğunu vurgulamak istiyorum.

Hem mesleğimize olan saygı ve sevgimiz hem de sektörümüze olan bağlılığımız, bizi temsil eden tüm kurumların yönetimlerinde söz sahibi olmamızı ve bizi temsil edenleri yine kendimizin seçmesini gerektiriyor. Ancak bu şekilde sesimizi duyurabilir, sorunlarımıza çözümler aranmasını sağlayabiliriz.

Tüm acentelerimizin sesini daha güçlü duyurmak için var gücümle çalışmaya, TÜRSAB olarak seyahat acentelerimizin haklarını nasıl gözetiyorsak, TGA olarak da acentelerimizin maddi ve manevi haklarını aynı güçte korumaya hazırım.

Sizlerden TÜRSAB seçimlerine göstermiş olduğunuz duyarlılığı TGA seçimlerine de göstermenizi rica ediyorum. Gelin TGA seçimlerini tarihin en yüksek katılımı ile hep birlikte gerçekleştirelim!

Sevgi ve saygılarımla…

A. Mete Vardar TGA Yönetim Kurulu Adayı”

Paylaşmak Güzeldir

CEVAP BIRAKIN

You must be logged in to post a comment.