Dünya’da Turizmin Gelecegi Uzakrota Konferansi’nda Konusulacak

Dünya’da Turizmin Gelecegi Uzakrota Konferansi’nda Konusulacak
Hotel Gazetesi
Posted on Kasım 23, 2022, 2:51 am
4 mins

“Dünyanın En Büyük 10 Turizm Etkinliği”nden biri olarak seçilen Uzakrota Global 2022, 29 Kasım’da Hilton Bosphorus İstanbul’da gerçekleşecek.

“Dünyanın En Büyük 10 Turizm Etkinliği”nden biri olarak seçilen Uzakrota Global 2022, Türk Hava Yolları, Toursim Malaysia, Wtatil, Paximum, Amadeus, HotelRunner, Istanbul Welcome Card, Balkan Holidays ve Flyhub desteğiyle 29 Kasım’da Hilton Bosphorus İstanbul’da gerçekleşecek

2018, 2019 ve 2020 yıllarında dünyanın en büyük seyahat şirketleri tarafından dünyanın en etkili 10 turizm etkinliğinden biri seçilen Uzakrota Travel Summit, dünyanın en önemli seyahat acentelerini, turizm teknoloji şirketlerini, havayollarını ve otelleri bir araya getirecek.

Uzakrota Global ile sektörün sorunları masaya yatırılacak çözümler aranacak. 2023 beklentileri, değişen müşteri profilleri, otel pazarı, gelen ve giden seyahat pazarı, sektörün geleceği ise zirvede ele alınacak konulardan bazıları. Sektörün farklı alt konuları her bir başlık için hazırlanan salonlarda konuşulacak.

Turizmin geleceği şekillenecek

Pazarlama Salonu’nda rekabetçi kalmak için trendler ve gelişmeler, geleceğin seyahat grupları, teknoloji ile değişen tur operatörleri, yeni nesil gezginler ve onlara nasıl ulaşılacağı, seyahat sürdürülebilirliği, influencer ve marka işbirlikleri tartışılırken ödeme yöntemleri, yeni teknoloji yenilikçileri, seyahati yeniden inşa etmek, seyahatte dönüşüm Teknoloji Salonu’nda tartışılacak.

MICE Salonu’nda, MICE (Kongre turizmi) trendleri; Sağlık Turizmi Salonu’nda ise sağlık sektöründeki gelişmelerle doğan yeni fırsatları ele alınacak.

Havayolu Salonu’nda 2023 havacılığına odaklanılacak ve havayollarının geleceğin seyahat acenteleri olup olmayacağı tartışılacak.

Networking için ayrılan fuaye alanında ise turizmin çeşitli alt sektörlerinden yaklaşık 200 farklı büyüklükteki firma standa kuracak. Standı olan firmalar ziyaretçilerine kendilerini tanıtabilecek ve neler yaptıklarını ilk ağızdan anlatma imkanına sahip olacaklar.

Uzakrota Global 2022, konuşmacıları açıklandı

Dünyanın farklı ülkelerinden 10.000 turizm liderini ağırlaması beklenen Uzakrota Global 2022 konuşması şöyle sıralanıyor:

Adam Armstrong (Contiki Global CEO),
Zina Bencheikh (Intrepid Genel Müdürü),
Mete Vardar (Jolly Başkanı),
Kaan Karayal (Tatilsepeti CEO’su) ,
Mariana Oleskiv (SATD Başkanı),
Jiri Majek (AirSerbia CEO’su),
Amit Taneja (Cleartrip COO’su),
Jose R. Puyana (Procolombia Genel Müdürü),
Rene Frey (Rough Guides CEO’su),
Beat Blaser (CEO’su) Falkensteiner Ventures),
Joones Ahola (Toplantı Paketi CEO’su),
Miodrag Popovic (GoBelgrade CEO’su),
Ting Jiang (WeChat for Travel CEO’su),

Evelina Hederer (Expedia Direktoru)
Olivier Arrindell (AVA Airways CEO’su),
Marc Hofmann (CheckMyBus CEO’su),

Chingiz Mursalov (Pasha Travel CEO’su)

Captain Mohamed Ahmed (Salamair CEO’su)
Bojan Petkovic (Balkan Holidays’in Kurucusu) ve daha fazlası.

Paylaşmak Güzeldir

CEVAP BIRAKIN

You must be logged in to post a comment.