Jura Hotels Grubu, büyümeye devam ediyor.

Jura Hotels Grubu, büyümeye devam ediyor.
Hotel Gazetesi
Posted on Kasım 24, 2022, 7:24 pm
2 mins

Türkiye’nin önde gelen seyahat acentelerinden biri olan Ecc Tur’ un bir alt kuruluşu olan Jura Hotels Grubu, konaklama sektöründe kendinden emin adımlarla büyümeye devam ediyor.

Türkiye’nin önde gelen seyahat acentelerinden biri olan Ecc Tur’un bir alt kuruluşu olan Jura Hotels Grubu, konaklama sektöründe kendinden emin adımlarla büyümeye devam ediyor.

Bodrum – Afyon – Adana ve Uludağ’dan sonra, Ilgaz bölgesinde bulunan Ferko Ilgaz Mountain Hotel & Resort te Jura Hotels Grubuna katılmış bulunmaktadır. Jura Hotel Ilgaz Mountain Resort ismi ile 12 ay boyunca hizmet verecek 261 oda kapasiteli bu tesis, Jura Hotels marka standartlarında yenilenmiş yeni yüzü ile 15 Aralık 2022 tarihinden itibaren misafirlerine hizmet vermeye başlayacaktır.

Türkiye’nin her bölgesinde misafirlerine çok çeşitli ve avantajlı tatil fırsatları sunan Ecc Tur, Jura Hotels markası ile konaklama sektöründe hizmet ağını, Akdeniz’den Karadeniz’e, Ege’den Kıbrıs’a kadar genişletmesiyle dikkatleri üzerine çekiyor.

Otel Yatırımlarına Devam

Ecc Tur’un kurucu ortaklarından Ercan Gündoğdu; turizm sektörü ile birlikte şirketleri açısından da 2022 sezonunun beklentilerinin üzerinde gerçekleştiğini, pandemi sonrası sektörün hızla toparlandığını ve 2023 yılının da umut verici olduğunu düşündüğünü belirtti. Jura Hotels grubu olarak da, son olarak Ilgaz’da bulunan Ferko Ilgaz Oteli 5 yıl süre ile bünyelerine kattıklarını, özellikle Ege bölgesinde yeni otel yatırımlarına devam etmeyi planladıklarını sözlerine ekledi.

https://hotelrunner.com/tr/ozellikler/otel-yonetim-sistemi?pk_campaign=hotel-gzt
Paylaşmak Güzeldir

CEVAP BIRAKIN

You must be logged in to post a comment.