Marmara ve Doğu Anadolu Bölgesi TGA Adayları

Marmara ve Doğu Anadolu Bölgesi TGA Adayları
Hotel Gazetesi
Posted on Aralık 15, 2022, 2:23 am
3 mins

Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı’nın (TGA) 25 Aralık 2022 Pazar günü gerçekleştirilecek olan yönetim kurulu seçimlerinde Marmara Bölgesi adayları ve Doğu Anadolu Bölgesi Yönetim Kurulu Üyeliği için de Emel Elik Bezaroğlu adaylık başvurularını tamamladı.

Marmara Bölgesi Yönetim Kurulu Üyeliği için, Eser Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Alıcı, NG Hotels Yönetim Kurulu Başkanı ve TÜROB Başkan Yardımcısı Hediye Güral Gür, Hilton Türkiye Üst Sınıf ve Lüks Oteller Ülke Müdürü, TÜROB Başkan Yardımcısı Armin Zerunyan, My Dream Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Muhterem Turantaylak, Avantgarde Collection Kurucusu İsmet Öztanık, Altın Ceylan Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Ceylan ve Armada Hotel Yönetim Kurulu Başkanı, TÜROB Yönetim Kurulu Genel Koordinatörü Kasım Zoto başvurularını tamamlayarak adaylıklarını açıkladı. Doğu Anadolu Bölgesi Yönetim Kurulu Üyeliği için Elit World Otelleri ve Elit Turizm Yatırım A.Ş. Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi ve TÜROB üyesi Emel Elik Bezaroğlu adaylık başvurusunu tamamlayan bir diğer isim oldu.

(Kesinleşen adaylıklar, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın yapacağı inceleme sonrasında açıklanacak.)

‘Üyelerimiz topyekün seçime katılacaktır’

TÜROB Başkanı Müberra Eresin

Konuyla ilgili bir değerlendirme yapan TÜROB Başkanı Müberra Eresin, şunları söyledi: “TGA’nın en önemli karar organı olan Yönetim Kurulu’na seçilecek yeni üyelerin, geçen dönemde olduğu gibi, yine bu kurumdan güç alan değil bu kuruma vizyonlarıyla daha fazla güç kazandıracak temsilcilerden oluşması temel beklentimizdir. İşletmelerimizin 25 Aralık 2022 Pazar günü yapılacak seçimlere topyekün katılarak demokratik haklarını en doğru adaylar yönünde kullacaklarına olan inancımız tamdır. Başta Kültür ve Turizm Bakanımız Sayın Mehmet Nuri Ersoy olmak üzere tüm önceki dönem TGA yönetimine teşekkürlerimizi sunarız. Ülkemiz turizminin geliştirilmesi ve tanıtımı açısından son derece önemli bir kurum olarak gördüğümüz Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı Yönetim Kurulu seçimlerinin sektörümüze hayırlı olmasını temenni eder tüm adaylara başarılar dileriz.”

Paylaşmak Güzeldir

CEVAP BIRAKIN

You must be logged in to post a comment.