Yeni Yılın Heyecanı Address Hotel İstanbul’da Yaşanıyor

Yeni Yılın Heyecanı Address Hotel İstanbul’da Yaşanıyor
HG Editör
Posted on Aralık 23, 2022, 11:36 pm
3 mins

Address İstanbul, yılbaşı gecesi misafirlerine eğlence dolu bir gece sunmaya hazırlanıyor. Özel yeni yıl tatil paketiyle konaklayabileceğiniz , canlı müzik eşliğinde yılbaşı yemeğinin tadını çıkarabileceğiniz alternatifler ile yeni yıla coşku dolu bir giriş yapmaya davetlisiniz.

Dünya standartlarındaki hizmet anlayışı ve lüks konsepti ile İstanbul Üsküdar’da bulunan Address İstanbul, merakla beklenen yeni yıl gecesine özel paketi ile misafirlerine unutulmaz bir yılbaşı deneyimi yaşamaya davet ediyor.

Trio performansın ve birbirinden lezzetli içeceklerin eşlik edeceği hoş geldiniz kokteyli, Türk ve Dünya mutfaklarından çok özel lezzetlerin bulunduğu zengin yılbaşı menüsü, gece boyu devam edecek yılbaşı eğlencesi ve canlı müzik keyfi ile Address İstanbul dolu dolu bir yeni yıl kutlamasını misafirlerinin beğenisine sunuyor.

YENİ YILIN BÜYÜSÜ BALİ MASAJINDA SAKLI!

Yılbaşı gecesini Address İstanbul’da geçirmek isteyen misafirler için konaklamalı yeni yıl paketleri de bulunuyor. Yılın ilk sabahına keyifle uyanacağınız yeni yıl kahvaltı büfesi, geçen yılın stresini geride bıraktıracak Bali masajı ile ayrıcalıklı bir yılbaşı paketi sizleri bekliyor.  

Yeni yılın ilk gününde vücudunuzu ödüllendireceğiniz Bali masajı ile yılbaşının ruhunu yakalayabilir, Address İstanbul’da yer alan, Dubai’nin ünlü restoranı The Restaurant’da kusursuz lezzetleri deneyimleyebilirsiniz.

Address Istanbul Hakkında:

Emaar Türkiye tarafından hayata geçirilen Address Istanbul, Emaar Hospitality Group bünyesindeki uluslararası otel zinciri Address Hotels + Resorts’un İstanbul’daki yeni oteli. 5 yıldızlı zincir otel, Anadolu yakasının ilk ve tek lüks oteli olma unvanına sahip. Address Istanbul iş, tatil ve grup seyahatleri için birinci sınıf lüks yaşam deneyimi ile sektöre yeni bir kimlik kazandırıyor. Dünyanın en büyük gayrimenkul geliştirme şirketlerinden biri olan EMAAR’ın Türkiye’de 3 büyük projesi bulunuyor. Bunlardan en büyüğü olan Emaar Square, farklı yaşam tarzlarının ihtiyaçlarına uygun olarak çeşitlendirilen binalarıyla modern alternatifler sunuyor. Alışveriş Merkezi, Residences, Offices, Heights ve Address Istanbul ile hizmet veren Emaar Squar, sunduğu ayrıcalıklarla Anadolu Yakasının gözde ve lüks yaşam merkezi olarak konumlanıyor.

Paylaşmak Güzeldir

CEVAP BIRAKIN

You must be logged in to post a comment.