EMİTT 2023 12 – 15 NİSAN’DA DÜZENLENECEK

EMİTT 2023 12 - 15 NİSAN’DA DÜZENLENECEK
Hotel Gazetesi
Posted on Şubat 15, 2023, 12:14 pm
2 mins

Deprem felaketi nedeniyle ertelenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nın tarihi belirlendi

6 Şubat’ta meydana gelen ve 10 ilimizde büyük hasar ve can kaybına neden olan Kahramanmaraş merkezli deprem felaketi tüm Türkiye’yi yasa boğarken, ülkemizde birçok organizasyonun iptaline veya ertelenmesine neden olmuştu.

08-11 Şubat 2023 tarihlerinde İstanbul Tüyap Fuar & Kongre Merkezi’nde düzenlenecek 26. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT) Organizasyon Komitesi de, tüm hazırlıkları tamamlanmış ve açılışına sadece iki gün kalmış olmasına rağmen, bu uluslararası organizasyonu ileri bir tarihe erteleme kararı almıştı. 

12 NİSAN’DA KAPILARINI AÇACAK

Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nın düzenleyici kuruluşu ICA Fuarcılık, yalnızca Türkiye’nin değil tüm dünyanın turizm sektörüne yön veren ve bu yıl 26.sı düzenlenecek olan EMITT 2023’ün yeni tarihini açıkladı. Turizm Sektörünün tüm paydaşlarını yakından ilgilendiren dünya çapındaki bu organizasyonun tarihi 12 – 15 Nisan 2023 olarak belirlendi.

Organzasyon Komitesi’nin bu konudaki resmi açıklaması şöyle:   

Değerli Katılımcılarımız ve Ziyaretçilerimiz,

“6 Şubat 2023 günü ülkemizde yaşanan deprem felaketi sebebiyle öncelikle hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar diliyoruz.

Yaşadığımız deprem felaketi nedeniyle ertelemiş olduğumuz EMITT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarımızın yeni tarihi belirlenmiştir.

12 – 15 Nisan 2023 tarihinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek 26. EMITT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarımızda, iş birliklerimizi her zaman olduğundan daha kapsamlı ve güçlü bir şekilde hayata geçirmeyi ve sizleri ağırlamayı bekliyoruz.

Bizlere verdiğiniz daimî destek için bir kez daha teşekkür ediyor; tüm Türkiye’ye başsağlığı diliyoruz.”

Saygılarımızla,

EMITT 2023 Ekibi

Paylaşmak Güzeldir

CEVAP BIRAKIN

You must be logged in to post a comment.