BİR GSA’DAN DAHA FAZLASI SAZA GSA

BİR GSA’DAN DAHA FAZLASI SAZA GSA
Hotel Gazetesi
Posted on Mart 09, 2023, 10:30 am
4 mins

Saza GSA Direktörü Tolga Taşkesen:

“Dünyaca ünlü havayolu şirketi İndiGo Airlines’in Türkiye Genel Satış Acentası olduk.”

Müşteri hizmet kalitesini en üst seviyede tutmayı hedefliyoruz.”

Türkiye’nin önde gelen Genel Satış Acentalarından (General Sales Agent-GSA) Saza Turizm, Türk turizmine ünlü ve global markaların temsilciliğini yaparak hizmet vermeye devam ediyor.

Satış, muhasebe ve müşteri hizmetleri konusunda deneyimli kadrosuyla önceliği olan yolcu memnuniyetini artırma konusunda çalışmalar yapan Saza GSA, hizmet verdiği havayollarının Türkiye genelinde satış rakamlarını her geçen günü daha da artırmasıyla ön plana çıkıyor.

Saza GSA Direktörü Tolga Taşkesen, firmanın çalışma prensipleri ve kendilerini rakiplerin önünde konumlandıran uygulamaları hakkında Hotel Gazetesi’ne açıklamalarda bulundu:

“HAVAYOLLARIMIZIN SATIŞ RAKAMLARINI YÜKSELTİYORUZ”

“Saza GSA, Türkiye’deki Havayolu taşıyıcıları için Genel Satış Acentesi (GSA) olarak hizmet vermek üzere İstanbul’da kuruldu. Saza GSA olarak, Türkiye Seyahat hizmetleri pazarında güçlü Inbound ve Outbound satış kapasitesi ve alt acenteleri ile iş ortağı olan havayollarının satışlarını destekliyoruz. Ayrıca Online Seyahat satış kanalları ile iş birlikleri sayesinde, uçuşları online platformlarda sergiliyor, grup rezervasyonlarını koordine ediyor, yolcuların ve seyahat acentelerinin tüm talep ve bildirimlerini yöneterek müşteri hizmet kalitesini en üst seviyede tutmayı hedefliyoruz.”

“INDİGO HAVAYOLLARI’NI PORTFÖYÜMÜZE EKLEDİK”

“Uluslararası markaların Türkiye GSA’si olarak, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız sayesinde gelişimimizi sürdürürken, Hindistan’ın dünyaca ünlü havayolu şirketi İndiGo Airlines’in Türkiye Genel Satış Acentası olduk.  

Indigo Havayolları 300’den fazla yeni nesil uçakları ile yıl da toplam 500 milyondan fazla yolcu taşımakta. İstanbul’dan her gün Delhi ve Bombay’a direkt, Phuket, Kathmandu, Dakka, Bangkok ve Maldivlere aktarmalı olarak seferlerimiz var. Indigo Havayolları’nın uçuşları yeni nesil Boeing uçakları ile gerçekleştirilirken Mart (2023) ayıyla birlikte 2022 model ve yolcu kapasitesi 440 kişi olan Boeing 777 uçakları ile İstanbul seferlerini gerçekleştirmeye başladık.”

Biletleme ve Rezervasyon Hizmetleri

“Başta havayollarının sistemleri olmak üzere iş birliği içinde olduğumuz tüm satış kanallarından yapılan bilet ve rezervasyon işlemlerinin müşteri talepleri doğrultusunda en uygun şekilde yönetilmesini sağlıyoruz.”

Satış ve Pazarlama Faaliyetleri

“Yolcularımıza; seyahat acenteleri, tur operatörleri, kurumsal firmalar ve iç ve dış kamu kurumları ile iletişim kurarak, havayollarının tanıtımı ve satış faaliyetleri hakkında bilgilendirmeler yapıyoruz.

Sosyal medyanın yanı sıra düzenlediğimiz toplantı, etkinlik ve fuarlarda iş birliği yaptığımız havayollarının tanıtım ve pazarlama faaliyetlerimizi yürütüyoruz.”

Saza GSA İletişim Bilgileri

Ergenekon Mah. No 49 Kat: 7 Daire: 7 Şişli-İstanbul/Türkiye

Phone: (+90) 212 230 07 22 E-mail: info@sazagsa.com Web: sazagsa.com

Sosyal Medya Hesapları: Linkedin Instagram Facebook

Paylaşmak Güzeldir

CEVAP BIRAKIN

You must be logged in to post a comment.