ULUSLARARASI CONCİERGE’LER BİRLİĞİ’NDEN
DEPREMZEDE ÇOCUKLARA ANLAMLI YARDIM

ULUSLARARASI CONCİERGE’LER BİRLİĞİ’NDEN DEPREMZEDE ÇOCUKLARA ANLAMLI YARDIM
Hotel Gazetesi
Posted on Mart 16, 2023, 7:54 am
2 mins

Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilen Uluslararası Concierge’ler Birliği Enternasyonel Kongresi, CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul’da yapıldı. Delegelerin beraberinde getirdiği oyuncak ve kıyafetler depremzede çocuklar için yola çıktı.

1952 yılından bu yana her yıl dünyanın farklı bir şehrinde düzenlenen ve uluslararası üye olan tüm Concierge görevlilerini bir araya getiren Uluslararası Concierge’ler Birliği Enternasyonel Kongresi, bu sene ilk kez 11-15 Mart 2023 tarihleri arasında Türkiye’de CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul’da düzenlendi. Şehrin kalbindeki lokasyonu,  profesyonel ekibi ve kusursuz hizmet anlayışıyla CVK Park Bosphorus Hotel’de 67’ncisi gerçekleşen kongreye, Les Clefs d’Or International’in (www.lesclefsdor.org) Türkiye’deki tek resmi temsilcisi olan Les Clefs d’Or Turkey (Altın Anahtar Otel Danışma Görevlileri (Concierge) Derneği) ev sahipliği yaptı.

DEPREMZEDE ÇOCUKLARI UNUTMADILAR!

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Türkiye Otelciler Birliği (TÜROB) tarafından da desteklenen ve dünyanın dört bir yanından yaklaşık 500 otel danışma görevlisinin katıldığı etkinlikte, depremzede vatandaşlar da unutulmadı.

80 ülke, 530 şehirden yaklaşık 4 bin üyesi olan derneğin kongre toplantısına gelen katılımcılar, 6 Şubat’ta yaşanan merkez üstü Kahramanmaraş olan depremi unutmayarak çocuklar için kolilerce oyuncak ve kıyafet getirdi. 

CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul’un katkılarıyla gerçekleşen kongrede; Darüşşafaka Cemiyeti stant açarak satışa sunduğu ürünlerin gelirini, Hindistan conciergeleri ise özel Hint gömleklerinin satışını gerçekleştirerek elde ettikleri gelirleri depremzedelere bağışladı.

Kongrede toplanan oyuncak ve kıyafetler CVK Park Bosphorus Hotel tarafından Sevgi Merkezi’ne gönderilmek üzere yola çıktı.

Paylaşmak Güzeldir

CEVAP BIRAKIN

You must be logged in to post a comment.