BAYRAM TATİLİ İÇİN 6 HARİKA DESTİNASYON 

ALİYE ÜÇBAŞ
Posted on Nisan 07, 2023, 1:00 pm
6 mins

Enuygun.com bayramda tatile gitmek isteyenler için birbirinden güzel Ramazan Bayramı rotalarını derledi. Enuygun.com, izinlerle birleştirildiğinde 9 günlük tatil imkânı sunan Ramazan Bayramı’nda seyahat severleri yeni yerler keşfetmeye davet ediyor.

Enuygun.com her yıl olduğu gibi bu sene de birbirinden güzel Ramazan Bayramı rotalarını tatil severler için derledi. Bu yıl 21-23 Nisan tarihlerine denk gelen ve toplamda 3,5 gün sürecek Ramazan Bayramı, çalışanlar için izinlerle 9 günlük tatil fırsatı sunuyor. İzin alarak bayram tatilini 9 güne çıkartacaklar için uzak rotalar, yarım gün izin alabilecekler için de 4 günlük seyahatler ilgi görüyor. 

Yakın rotalara gidecek tatil severler araba kiralama seçeneği ya da kısa bir otobüs yolculuğu rotalarını planlayabilir, 9 günlük tatil planlayanlar ise macera dolu kamp tatili ya da keşif dolu kültür turu yapabilir. İşte Enuygun.com’un bayram rotaları;

DOĞAYLA İÇ İÇE BİR ROTA: AĞVA 

Kilimli bay Ağva İstanbul İn Turkey

Ağva hem İstanbul’a yakınlığı hem de doğayla iç içe konumuyla kısa tatillerin gözdesi. Doğa yürüyüşü yapmak, Göksu Nehri’nde tekne turuna çıkmak ve sahildeki restoranlarda yemek molası vermek seyahatinizi keyifli kılacak. Saklıgöl, Şile Ayazma Plajı, Şile Feneri, Kadırga ve Kilimli koyları ise görülmesi gereken yerlerden.

İSTANBUL’A OLAN YAKINLIĞIYLA GÖZDE BİR TATİL YERİ: SAPANCA 

Sunrise on the Lake Sapanca. Lake Sapanca is a fresh water lake in Turkey. Autumn time season.

Sapanca Gölü, yeşilin tonları, bungalov otel keyfi ve alternatif kamp yerleri ile Sapanca, İstanbul’a yakın rotalar listesinde yer alıyor. Bisiklet ve ATV turları gibi macera dolu aktivitelerin de yapıldığı Sapanca’da gezilecek yerlerin başında Maşukiye, Akyazı, Kırkpınar geliyor. 

KÜLTÜR TURİZMİ İÇİN BURSA’YI DEĞERLENDİREBİLİRSİNİZ

Village houses on mountain slopes. Uludag, Bursa.

İstanbul’a yakın tarihi bir rota olan Bursa, hem yemekleri hem de kültürel öğeleri ile her dönem ilgi görüyor. Dini yapıları, doğal güzellikleri, rengarenk köyleri ile Bursa’da görülecek yerler arasında Uludağ, İznik Gölü, Gölyazı gibi birçok yer de bulunuyor.  

SAHİL HAVASI: ŞARKÖY 

The Uçmakdere village, which is bound to the Şarköy district of Tekirdağ province in turkey. there are lots of old houses in uçmakdere village.

60 kilometrelik uzun sahili ve sakin köyleri ile Şarköy de İstanbul’a yakın yerler arasında bulunuyor. Bu yolculukta Uçmakdere, Güzelköy, Gaziköy, Eriklice ve Tepeköy gibi yerleri keşfedebilir, eğer ilginiz varsa yamaç paraşütü yapabilirsiniz.

YAZIN FAVORİ DESTİNASYONU FETHİYE BAYRAM TATİLLERİ İÇİN DE İLK SIRALARDA YER ALIYOR 

Brown gulet anchored at the Aegean sea – Panoramic view of Oludeniz Beach And Blue Lagoon, Oludeniz beach is best beaches in Turkey – Fethiye, Turkey

Yazın favori destinasyonu Fethiye, bayram tatillerinde de gözde. Kelebekler Vadisi, Kabak Koyu, Likya Yolu, antik kentler ve daha fazlası ile 9 günlük bayram tatilinde Fethiye’de görülecek ve yapılacak çok şey var.

TARİHİN İZİNDE: ÇANAKKALE 

Kilitbahir, Çanakkale TURKEY – 24 June 2022 . Kilitbahir castle fortress at Çanakkale coast

Kaz Dağları’nın eşsiz doğası, tarihi simgeleri ve antik kentleri ile Çanakkale bayram tatilinin ilgi çeken rotalarından oluyor. Truva ve Assos, Bozcaada ve Gökçeada, Kaz Dağları’nın köyleri, müzeler ve şehrin lezzet dolu restoranları bu bayram sizi bekliyor. 

Wingie Enuygun Group Hakkında

Wingie Enuygun Group, teknolojik gelişmelerin öncüsü olan, dijital düşünen ve kullanıcılarına en kusursuz deneyimi sunmak için çalışan seyahat odaklı bir teknoloji şirketidir. Wingie Enuygun Group, her ay en uygun seçeneklerle buluşturduğu 20 milyonun üzerinde ziyaretçisi ile Türkiye’de seyahat sektörünün online dönüşümüne yön veriyor. Hizmet verdiği alanlar arasında uçak bileti, otel, otobüs bileti, araç kiralama, kredi ve sigorta yer alıyor. 10 milyonun üzerinde uygulama indirme ile seyahat sektöründe öncü olma özelliğini taşıyan Enuygun; 2028’e kadar dünyanın en büyük 5 online seyahat pazaryeri arasına girme vizyonuna paralel olarak, global markası Wingie ile 5 dilde hizmet sunuyor.

Paylaşmak Güzeldir

CEVAP BIRAKIN

You must be logged in to post a comment.