SEKTÖRÜN DEVLERİ KUZEY KIBRIS’TA BULUŞUYOR!

ALİYE ÜÇBAŞ
Posted on Nisan 10, 2023, 5:16 pm
3 mins

Dünyada 350 Milyar Dolar Gelir Hacmine Sahip Destinasyon Düğün Firmaları KKTC’de Buluşuyor. Sektörün en büyük düğün ve etkinlik Organizatörlerinin Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde yapacağı buluşmaya geri sayım başladı.

TravelShop Turkey, IADWP, TGA, THY, GEWC, Cyprus Global ve Concorde Luxury Resort işbirliği ile dünyanın en iyi destinasyon düğün planlayıcıları 17-20 Nisan 2023 tarihinde Kuzey Kıbrıs’ın en güzel otellerinden olan Concorde Luxury Resort’ta bir araya geliyor.

Bu organizasyonu ülkemize getiren, bugüne kadar birçok başarılı etkinlik düzenleyen, son yıllarda EMITT, ACE of MICE, Istanbul ve Bodrum’da da gerçekleştiren birçok başarılı lüks destinasyon etkinliği workshop’u gibi sayısız turizm fuar ve etkinliklerinin altyapısını yapan TravelShop Turkey imtiyaz sahibi Murtaza Kalender KKTC’de gerçekleşecek bu etkinliğin hedef ve içeriklerini şu sözlerle dile getirdi: 

”17 Nisan 2023 tarihinde başlayan ve Dünyanın En İyi Destinasyon Düğün Planlayıcılarına Kuzey Kıbrıs’ta ev sahipliği yapacak etkinlik Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ni lüks etkinliklerin merkezi haline getirmeyi hedefliyor. 

Etkinlik 80’e yakın ülkeden 250’e yakın dünyanın en iyi destinasyon düğün firmalarını, 20’yi aşkın alanında starlaşmış konuşmacıların ve aralarında Hindistan’ın en varlıklı ailesinin mensubu Udaipur Prensi Maharaca Lakshyaraj Singh Mewar ve Ispanya Kraliyet ailesine mensup Tamara Czartoryska’nın bulunduğu kraliyet ailesi mensuplarını ağırlayacak. ”

Açıklamasını sonlandırırken teşekkürlerini sunan Murtaza Kalender, ”Etkinliğimizin temellerine çok büyük katkı sağlayan IADWP, TGA, THY, GEWC, Concorde Luxury Resort ve Cyprus Global yönetim kurulu başkanı Sn. Sezer Kızgın’a teşekkürü bir borç bilir, ülkemize büyük başarıları beraberinde getirecek bu etkinliğe ev sahipliği yapmaktan büyük onur duyduğumuzu belirtmek isterim.” dedi.

KKTC’deki Uluslararası Destinasyon Düğün Konferansı ve B2B Networking Etkinliği programı aşağıdaki gibidir:

18 Nisan 2023 tarihinde saat 10.00’da açılış konuşmasının hemen ardından uluslararası sektör ikonlarının görüş ve tecrübelerini aktaracağı panel ve devamında ödül töreninin gerçekleşeceği Gala Yemeği.

19 Nisan 2023 tarihinde saat 10.00 ile 17.00 arası B2B Networking ve Elveda Yemeği

20 Nisan 2023 tarihinde KKTC şehir turu

Bu etkinliğe katılmak isteyenlerin support@workshoptravelshop.com adresine mail yazarak başvuruda bulunmaları rica olunur. 

Paylaşmak Güzeldir

CEVAP BIRAKIN

You must be logged in to post a comment.