DEPREMZEDE ÇOCUKLARA DEDEMAN KUCAK AÇTI

ALİYE ÜÇBAŞ
Posted on Nisan 25, 2023, 10:31 am
2 mins

Dedeman Bostancı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları için Türk Hava Yolları’nın projesi kapsamında İstanbul’a gelen depremzede çocuklar ve refakatçilerini misafir etti.

Depremin yaralarını sarmak için verdiği destek veren Dedeman Hotels & Resorts International, bu desteğini sürdürüyor. Şubat ayında meydana gelen depremin etkilediği illerde yaşayan 400’e yakın çocuk, Türk Hava Yolları ve AFAD organizasyonu ile Haliç Kongre Merkez’inde gerçekleştirilen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları için İstanbul’a geldi. 

Depremden etkilenen çocukların yüzünü güldürmek, onların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en güzel şekilde kutlamasını sağlamak için Türk Hava Yolları tarafından gerçekleştirilen projeye destek veren Dedeman, İstanbul’a gelen 400’e yakın çocuğu misafir etti.  

22 Nisan Cumartesi günü İstanbul’a gelen çocuklar ve refakatçileri Dedeman Bostancı’da konakladı. Otelde dinlenip keyifli vakit geçiren Dedeman’ın küçük konukları 23 Nisan sabahı etkinliklere katılmak için otelden ayrıldı. 

DEPREMZEDELERE ÖZEL İSTİHDAM 

Depremin hemen ardından otellerinin kapılarını depremden etkilenen vatandaşlara açarak AFAD organizasyonu ile depremzedeleri misafir eden Dedeman Hotels Resorts International, Dedeman Kriz Masası ve Dedeman Yardım Masası koordinasyonu ile hızlı hareket etmiş, konaklama desteğinin yanı sıra otellerinde yemek dağıtımı, yetişkin ve çocuklara ihtiyaç malzemelerinin ulaşmasını sağlamıştı. Zincir ayrıca depremden etkilenen kişilere özel işe alım yapmak üzere istihdam projesi de başlatmıştı.

https://hotelrunner.com/tr/elite/
Paylaşmak Güzeldir

CEVAP BIRAKIN

You must be logged in to post a comment.