YELKEN SPORLARININ VE SÖRFÜN KALBİ DİDİM’DE ATIYOR

YELKEN SPORLARININ VE SÖRFÜN KALBİ DİDİM’DE ATIYOR
ALİYE ÜÇBAŞ
Posted on Mayıs 22, 2023, 7:20 pm
2 mins

Duja Hotels’in geçen yaz Didim’de hizmet vermeye başlayan yeni oteli Duja Didim, yaz sezonuna Surf Cup organizasyonu ile merhaba dedi.

Didim Yelken Kulübü iş birliği ile düzenlenen etkinlikte katılımcılar, Ulusal ve uluslararası derecelere sahip sporcu ve eğitmenler tarafından verilen 4 günlük rüzgar sörfü eğitiminin ardından mini yarışa katıldılar.

Etkinlik sonunda, mavi ufuklara yelken açarak unutulmaz bir deneyim yaşayan tüm katılımcılara sertifika ve plaketleri takdim edildi. 

YELKEN MERAKLILARI DUJA DİDİM’DE BULUŞUYOR

2004 yılından bu yana Aydın’ın Didim ilçesinde yelken ve rüzgâr sörfü sevenlere yönelik eğitim ve etkinlikler gerçekleştiren Didim Yelken Kulübü Başkanı Hülya Zayan, organizasyonun ardından ilgiden çok mutlu olduklarını belirterek, Ege kıyılarındaki benzersiz yelken parkurlarından bir tanesinin de Didim olduğunu ve tüm sezon boyunca Duja Hotels iş birliği ile yelken sporu ile tanışmak isteyenler ve profesyonel sporcular ile buluşmaya devam edeceklerini açıkladı.

Didim’in eşsiz güzellikteki masmavi suları ve huzur verici manzarası eşliğinde, 454 konforlu odasıyla misafirlerine rahat bir tatil imkânı sunan Duja Didim, yaz boyunca yelken sporlarını deneyimlemek isteyen misafirler için eğitim ve etkinlikler düzenlemeye devam edecek. 

Detaylı bilgi ve talepleriniz için; Ayça Öztürk 0533 646 3392

Paylaşmak Güzeldir

CEVAP BIRAKIN

You must be logged in to post a comment.