MANDARİN ORİENTAL BODRUM FORBES TRAVEL GUİDE TARAFINDAN ‘BEŞ YILDIZ’ İLE DERECELENDİRİLDİ

MANDARİN ORİENTAL BODRUM FORBES TRAVEL GUİDE TARAFINDAN ‘BEŞ YILDIZ’ İLE DERECELENDİRİLDİ
ALİYE ÜÇBAŞ
Posted on Mayıs 23, 2023, 11:24 am
2 mins

Bodrum Yarımadası’nın en büyüleyici koyu olan Cennet Koyu’nda yer alan Mandarin Oriental, Bodrum, dünyanın en prestijli seyahat platformu ForbesTravel Guide tarafından yapılan değerlendirmede Türkiye’de beş yıldız alan tek resort oldu.

Tam 65 yıldır, dünyanın pek çok ülkesinde alanında en iyi otel, restoran, resort ve SPA’larını değerlendiren Forbes Travel Guide, 2023 değerlendirmelerinde “Five Star” alan seçkin adreslerin listesini açıkladı.

 Mandarin Oriental, Bodrum, Türkiye’de “Five Star” alan tek resort oldu. Forbes Travel Guide’ın gizli denetçilerinin misafir gibi seyahat yaparak değerlendirme yaptığı sistemde, dikkatle araştırılan birçok kriter var. Gizli denetçiler oda konforunu ve sunulan imkanları, yiyecek-içecek standartlarını ve çeşitliliğini, misafir deneyimini, dijital süreçleri, marka yaklaşımını, çalışanların ürün bilgisini ve daha pek çok unsuru kapsayan 900 standardı dikkate alarak değerlendirme yapıyor.

Cennet Koyu’nun eşsiz manzarası eşliğinde, her ayrıntının özenle tasarlandığı, rutinlerden uzak yeniliklerin ve sürprizlerin öne çıktığı Mandarin Oriental, Bodrum, her detayında konforla buluşan havuzlu, yemyeşil bahçeli ve geniş teraslı odaları, tam donanımlı mutfaklarıyla ev konforunu aratmayan rezidans daireleri, barbekü köşelerine ve sonsuzluk havuzuna sahip, asırlık zeytin ve çam ağaçlarının arasında bulunan göz alıcı süit ve villalarıyla gizli denetçilerden “Beş Yıldız” aldı. 

Rezervasyon ve sorular için:  www.mandarinoriental.com/bodrum

Paylaşmak Güzeldir

CEVAP BIRAKIN

You must be logged in to post a comment.