İletişimde Yeni Kavram ‘Tailor Made’ 

İletişimde Yeni Kavram ‘Tailor Made’ 
Hotel Gazetesi
Posted on Haziran 17, 2023, 10:59 am
2 mins

İntersis Ajans Başkanı Demet Aydın; “Her zaman samimi, şeffaf bir iletişim ve yeni dünyada sürdürülebilir samimiyet kazanacak”

Sürdürülebilirlik yaşamımızın ve iş hayatlarımızın hemen her alanında önem kazanmaya devam ediyor. Sosyal açıdan kendimize, topluma ve dünyaya sorumlu olmayı başarmaya çalışırken bir yandan da sürdürülebilir şekilde büyümeniz çok önemli. Tüm bu süreçlerin doğru adımlarla ilerleyebilmesi de profesyonel iletişimcilerin stratejik hamlelerinde saklı. Yıllar içerisindeki değişen iletişim kodları yeni dönemde sürdürülebilir iletişim bağları kurabilmek için neler yapmamız gerektiğine dair bizlere yol gösteriyor. 

Bu yolculukta iletişim dünyası için yepyeni bir kavram ve hizmet modeli karşımıza çıkıyor diyebiliriz. Bu kavram ‘Tailor Made’. İntersis Ajans Başkanı Demet Aydın; ‘’İletişimciler minimalliğe ilerlemenin yararının farkına varmış ve kendini yeniden tanımlarken ‘Tailor Made’ hizmete yönelmiş durumda’’ diyor. Moda, kültür & sanat, gastronomi, ekonomi gibi tüm alanlar da bunun etkisini görüyoruz. Geçmişten gelen bağların, sürdürülebilir iletişim ağları haline gelmesinin temel nedeni ‘Samimi İletişim’dir. İçinde bulunduğumuz zamanın “4. Endüstriyel Devrim” olarak tanımlanmasına neden olan teknolojik gelişmeler, en çok iletişim ve pazarlama sektöründe etki yaratıyor. Süreç adaptasyonu hepimiz için önemli. Fakat büyüyen teknoloji bir yandan yarattığı yapay sanal alanlarla büyüyen yalnızlıklar yaratıyor. Bireyselleşmeye doğan yeni kuşak için bu çok doğal bir süreç olsa da geçiş yaşayan kuşaklar için hala bir araf durumu var. Bu nedenle ‘Tailor Made’ kavramı hayatımıza giriyor. Her zaman samimi, şeffaf bir iletişim ve yeni dünyada sürdürülebilir samimiyet kazanacak” diyor.

Paylaşmak Güzeldir

CEVAP BIRAKIN

You must be logged in to post a comment.