30 Ağustos Zafer Bayramı’nda nereye gidelim?

30 Ağustos Zafer Bayramı’nda nereye gidelim?
Hotel Gazetesi
Posted on Ağustos 16, 2023, 8:18 pm
4 mins

Bu sorunun yanıtı, 3 yıl üst üste müşteri memnuniyeti lideri seçilen Setur’dan: Türkiye’de Akdeniz ve Ege Bölgesi, yurt dışı için ise son dönemin gözde vizesiz rotaları Sharm El Sheikh ve Budva dikkat çekiyor!

Koç Topluluğu şirketlerinden Setur, tatilini 30 Ağustos Zafer Bayramı haftasına planlayanlara özel önerilerini paylaştı. Buna göre tatilini bu dönemde geçirmek isteyenler için Akdeniz ve Ege kıyıları ön plana çıkıyor. Akdeniz’de Alanya, Belek, Kemer, Side, Ege Bölgesi’nde ise Bodrum ve Çeşme cazip fırsatlarla tatil severleri bekliyor. 

GÖZDE SANATÇILAR KEMER OTELLERİNDE!

Akdeniz ve Ege Bölgesi’nde tüm otellerde yaz fırsatlarının ve özel kampanyaların devam ettiği bu dönemde, özellikle Kemer bölgesi dikkat çekiyor. 30 Ağustos Zafer Bayramı ve yaz tatilini eğlence ile iç içe geçirmek isteyen tatil severler için Kemer bölgesinde, çok beğenilen onlarca sanatçının sahne alacağı oteller ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanıyor. Sueno Hotels Deluxe Belek ve Sueno Hotels Beach Side Ebru Güneş, Sibel Can ve Altay’ın 30 Ağustos haftasında gerçekleşecek programları ile dikkat çekiyor. Mirage Park Resort, 30 Ağustos günü Murat Boz’u ağırlamaya hazırlanıyor. Kirman Hotels’in yaz boyu süren festival konsepti ile hazırladığı program kapsamında Ağustos sonu ve Eylül aylarında Acro Project ve Suat Ateşdağlı sahne alıyor. Kemer bölgesi yanı sıra Setur’un önerdiği tüm sanatçı programlı otellere https://www.setur.com.tr/sanatcili-oteller linkinden ulaşılabiliyor. 

Akdeniz ve Ege Bölgesinde gecelik konaklama fiyatları ise 1.000 TL’den başlıyor.  Setur, yurt içi rezervasyonlarda geçerli %50’ye varan son dakika yaz fırsatlarına ek 2.600 TL’ye varan worldpuan fırsatlarıyla tatil severlere kolaylıklar sağlıyor.

VİZESİZ TURLAR İLE YURT DIŞI ÖNERİLERİ

Tatilini yurt dışında, vizesiz seyahat imkanı ile geçirmek isteyenler için Setur’un sunduğu öneriler içerisinde ise deniz, kum ve güneşi birleştiren Sharm El Sheikh, Kızıldeniz’in incisi Hurgada, Adriyatik Denizi’nin en gözde tatil beldelerinden Budva bulunuyor. Ayrıca tatilini kültürle iç içe geçirmek isteyenler için Balkanlar ve Tayland öneriler arasında yer alıyor. Vizesiz seçeneklerin yanı sıra İspanya&Endülüs, İtalya, Paris ve Orta Avrupa rotaları da her zamanki gibi popülerliğini koruyor. Setur’un yurt dışı tatil önerilerinde fiyatlar 499 Euro’dan başlıyor. Ayrıca 30 Ağustos’a kadar Setur acentelerinde aynı gün içerisinde gerçekleştirilecek seçili destinasyonlarda 2 yurt dışı tur rezervasyonu yaptırana ikinci turda ek %20 indirim fırsatı tatil severleri bekliyor. 

Müşteri memnuniyeti hakkında:

Müşteri memnuniyetinde sektör birinciliği, bağımsız araştırma şirketi SIA Insight’ın Eylül-Ekim 2022 döneminde 1.507 katılımcı ile, kantitatif araştırma yöntemleri kullanılarak 9 turizm acentesi üzerinden değerlendirilen müşteri memnuniyet araştırmasının toplam memnuniyet endeksi sonucuna göredir. Bu sonuca göre Setur, 2020 yılından bu yana üç yıldır müşteri memnuniyetinde kesintisiz lider konumda yer almaktadır. 

Paylaşmak Güzeldir

CEVAP BIRAKIN

You must be logged in to post a comment.