Merhaba

ALİYE ÜÇBAŞ
Posted on Şubat 06, 2017, 5:05 pm
2 mins

Önce web sayfası olarak hitap etmeğe başladık. Gördüğümüz ilgi bize sanal alemden gerçek dünyaya geçmemiz gerektiğini gösterdi. Artık gözle görülür elle tutulur bir yayın organıyız.

Turizm sektörü, zor bir dönemi geride bıraktı. Sektörün önde gelen isimleri, turizm kuruluşları, dernekleri el ele vererek, krizin nedenlerini, çıkış yollarını tartıştı, alternatif çözümlerin tartışıldığı paneller düzenlendi.

Ancak sektör o kadar büyük ki, yapılan çalışmaların orada kalmaması, her bir kelime ulaşması için bir ortak sese ihtiyaç vardı. Bizde bu boşluğu doldurmak için önce www.hotelgazetesi.com web sayfasını açtık. Sitemize gösterilen yoğun ilgi ve sektörden gelen elle tutulur bir yayın organı talebi üzerine, yıllardır hayalini kurduğumuz gazeteyi hayata geçirdik.

Turizm sektörü, diğer sektörlerden farklı olarak Türkiye’nin prestijidir. Sektörel bazda yayın yapan bir yayın organıda, o sektörün hem aynası, hem sesi, hem de prestijidir. Bu nedenle, hem ülkenin hem de sektörün prestiji söz konusu olduğu için, ne kadar büyük bir sorumluluğun altına girdiğimizin bilincindeyiz.

Turizmi baltalayan her türlü olumsuz koşullara, inat, sektör nasıl ayakta duruyorsa, biz de Hotel Gazetesi olarak bu sektörün dayanaklarından biri olacağız.

Yunus Emre’nin dediği gibi “Hiç hata yapmayan insan, hiçbir şey yapmayan insandır” Tabi ki eksiklerimiz, hatalarımız olacak. Sizlerin sesi ve aynası olarak hatalarımızdan ders alarak her defasında daha eksiksiz, daha hatasız bir Hotel Gazetesi sunacağız.

Sesimizin gür çıkması için siz sektörün ileri gelenlerinin desteği çok önemli. Ancak desteğin yayında  eleştirilerinz de en doğruyu bulmamız için bize yardımcı olacak. Yeni dönemde ileriye daha umutla bakan bir turizm sektörü için artık biz de varız.

Paylaşmak Güzeldir

CEVAP BIRAKIN

You must be logged in to post a comment.