ŞEYMA ADINDA GÜZEL GENCECİK BİR KIZ

ŞEYMA ADINDA GÜZEL GENCECİK BİR KIZ
Ebru YENER
Posted on Ağustos 15, 2017, 11:56 am
3 minsMİYAVVVVVVVV ya da MAUVVVVV

Bir tasarımcı olarak magazin takip etmem gerekiyor biliyorum. Ama ben magazinden nefret ediyorum, midem bulanıyor o yavanlıktan ve samimiyetsizlikten.. O hiçlikten siliklikten… Ben ekonomi takip edeyim, dünya haberleri ve köşe yazarları okuyayım, gurmeleri takip edeyim. Bu köşe yazarlarından biri de ciddi fanı olduğum Ahmet Hakan. Yeni değil, bayağı eskidir fanlığım, onu da belirteyim. Onun sayesinde magazinde neler oluyor öğreniyorum, arada yer veriyor çünkü… Kalemi bu kadar sert bir adam Ahmet Hakan.Kediye benzetiyorum kendisini bazen..

Sana takmışsa sevmediğin kafasına yatmadığı bir şey olmuşsa, tüyler elektrik yemiş pozisyon, tırnaklarını, dişlerini çıkardı mı yandın ki ne yandın mauvvvvvvv… İnandığını, sevdiğini yazınca böyle masum, öpülesi, sevilesi bir kedi miyavvv. Neyini seviyorum? Dilediği gibi yazıyor, sallamıyor, cesaretini ve cesaretli adamları seviyorum.

ŞEYMA ADINDA GÜZEL GENCECİK BİR KIZ….

Neyse Şeyma Subaşı röportajını da kendisinden okuma şansım oldu. Öyle bir sert yazmış ki bu kız ne yapmış diye merak ediyorsun. Magazin takip etmediğim için araştırıyorum. Ailemizin oğlu Acun Ilıcalı’nın sevgilisi, kızının annnesi çıkıyor. İnstagramda takibe başlıyorum, gayet cool, kendi haline güzel bir kız çıkıyor karşıma. Ne Acun’u tanrım birebir ne de Şeyma’yı, bunu da baştan belirteyim… Hürriyet’te Onur Baştürk’e röpörtaj vermiş.Ben bu olayı başka açıdan yorumlayacağım…

1-Bu kız daha küçük, 26 yaşında, çok üzerine gidilmemiş mi?

2-Tek günah keçisi Şeyma mı? Acun’un hiç suçu yok mu?

3-Güzel olmak suç mu?

4-Birbirlerine aşık olmuş olamazlar mı?

5-Bu aslında 1.eşin 2.eşe ahı olamaz mı? ‘Ben yaşadım, aynısını sen de yaşayacaksın’ın çıkması olamaz mı?

3-Olan olmuş, biten bitmiş, yarın, öbür gün evleniyorlar..

4-Çok fazla İngilizce konuşan, yurtdışında fazla kalan kişiler ‘’language lag’’ olamaz mı jet lag gibi? Türkçe konuşmaya başlayınca dil karışıklığı olup ‘’ŞEY’’ kelimesini çok kullanamazlar mı?

***Şu kelime icatlarım şu yok mu benim language lag şu an kendi kendime kahkaha attım…

5-Bir genç kızı yargılarken biraz daha yumuşak, biraz daha  hoşgörülü olsak olmaz mı?

Paylaşmak Güzeldir

CEVAP BIRAKIN

You must be logged in to post a comment.