KOLEKTİF TREND GELİŞİM AJANSI FARK YARATIYOR

KOLEKTİF TREND GELİŞİM AJANSI FARK YARATIYOR
Hotel Gazetesi
Posted on Ağustos 04, 2020, 6:52 am
4 mins

Turizm sektörünün sevilen ismi Burçak Atak, tecrübesini bireysel ve kurumsal gelişime adadı

Kolektif Trend uzman kadrosu ve “Yeni Nesil Gelişim Ajansı” mottosu ve sunduğu yönetim çözümleri ile bireylerin, ekiplerin, kurumların gelişim ve dijital dönüşümüne destek sağlıyor.

İDEAL ÇÖZÜMLER SUNUYOR

Gelişimin birlikte, bir süreç içerisinde gerçekleşmesi gerektiği ve bu sürecin de yeni nesil öğrenme metodolojileri ile yönetilmeye ihtiyacı olduğu düşüncesini merkez alan Kolektif Trend Gelişim Ajansı, gelişim yönetimi ve yönetim danışmanlığı konularında gereken desteği veriyor. Finans, pazarlama, satış, insan kaynakları yönetimi, dijital dönüşüm, gelişim yönetimi fonksiyonlarında, farklı sektörlerde yerinde ve uzaktan eğitim modelleri ile eğitim danışmanlık çözümleri sunan Kolektif Trend, bu çözümlerinin tamamına yakınını dijital gelişim platformuna taşıyor.

ÖNCE SORUNUN KAYNAĞI

Konusunda uzman gelişim ve çözüm ortakları ile farklı sektörlerin tüm gelişim ihtiyaçlarını tasarlayan Kolektif Trend, programlarında yerinde ve uzaktan yenilikçi öğrenim modelleri ile mevcut sorunu anlamaya yönelik eksenler çerçevesinde ihtiyaç analizi, atölye çalışmaları, envanter, gizli müşteri ve saha çalışmaları ile sorunun kaynağını tespit ediyor.

KOÇLUK VE MENTÖRLÜK DESTEĞİ

Eldeki çıktılarla sonuçları değerlendiren Kolektif Trend kişiye ve kuruma özel gelişim tasarımları planlayarak eğitimler veriyor. Eğitimlerinde interaktif video learning ve oyunlaştırma araçlarını kullanan Kolektif Trend, gelişim süreçlerini koçluk ve mentörlük ile destekliyor, gelişimi ölçümlüyor, verilerle raporlayarak takip ediyor. Gelişim sürecin tamamında yeni nesil dijital uygulamaları kullanan Kolektif Trend, ölçme ve değerlendirmeye yönelik yetkinlik envanterleri ile süreci destekliyor.

ALANININ LİDERLERİ KOLEKTİF TREND’DEN DESTEK ALIYOR

Uzmanlardan oluşan bir ekiple 2011 yılından beri faaliyetini sürdüren Kolektif Trend Gelişim Ajansı, spor kulüplerinden bankalara, eğitim kurumlarından otomotive kadar oldukça geniş bir yelpazede hizmet veren kuruma destek veriyor. Ayrıca ajansın destek verdiği kurumların alanında lider kuruluşlar oluşu da dikkat çekiyor. 

BURÇAK ATAK KİMDİR?

Turizmci, Otel Yatırım ve Yönetim Danışmanı, Bilirkişi, Satış Yönetici Koçu, Nöro NLP Uygulayıcısı, Gönüllü, Dernekçi.

Marmara Üniversitesi Turizm ve Otelcilik Bölümü mezunu ve aynı üniversitenin danışma kurulu üyesidir. Turizm Otel Yöneticileri Derneği TUROYD’un kurucular kurulu üyesi, genel sekreteri ve basın komisyon başkanıdır. ABD’li Track Selling Institute – Max Sacks International Satış Eğitimi Okulu’nun İstanbul’daki uygulayıcısıdır.

Turizm sektöründe 25 yılı aşkın kariyer tecrübesine sahip olan Burçak Atak, Kolektif Trend ve HORECA Trend Yönetim Ortağıdır.

Paylaşmak Güzeldir

CEVAP BIRAKIN

You must be logged in to post a comment.