NY&CO, HERMİTAGE GROUP’UN PARTNERİ OLDU

NY&CO, HERMİTAGE GROUP’UN PARTNERİ OLDU
Hotel Gazetesi
Posted on Ocak 20, 2021, 10:37 pm
4 mins

Turizm şirketlerine Rusya ve BDT ülkelerinde tanıtım ve organizasyon yapma olanağı sunuyor

NY&CO, HERMİTAGE GROUP’UN PARTNERİ OLDU

NY&Co. Global Hospilaty CO. Uluslararası kuruluşlarla yaptığı işbirliği anlaşmalarına bir yenisini daha ekledi. Rusya ve BDT ülkelerindeki en güçlü temsilcilik ve danışmanlık firması Hermitage Group ile iş birliği anlaşması yapan NY&Co, Turizm firmalarının Türkiye’nin büyük hedef pazarlarından olan Rusya ve BDT ülkelerinde operasyon yapmasını kolaylaştıracak.

NY&CO, HERMİTAGE GROUP’UN PARTNERİ OLDU
Nermin Yurtoğlu NY&Co.’nun kurucusu ve CEO

OFİS AÇMAYA, YATIRIM YAPMAYA GEREK KALMADI

NY&Co.’nun kurucusu ve CEO ‘su olan Nermin Yurtoğlu bu anlaşmanın, Türk turizm şirketlerine sağlayacağı avantajları şöyle sıraladı: “Bu iş birliği ile Türkiye’de NY&Co’dan danışmanlık hizmeti alan işletmeler, diledikleri taktirde Türkiye’nin büyük hedef pazarlarından olan Rusya ve BDT ülkelerinde de, ortağımız Hermitage Grubun tecrübesi profesyonel ekibi ve geniş portföyünden faydalanarak, markalarını bu ülkelerde tanıtabilme ve yurtdışında bu pazarlardaki satışlarını güçlü bir şekilde arttırabilme ayrıcalığına sahip olacaklardır. Türkiye’de turizm ve otel sektöründe yer alan işletmeler, Rusya ve BTI ülkelerinden gelen talepleri arttırmak için orada ofis kurma veya personel alma gibi yatırımlar yapmadan, veri tabanında 6 bin 500’ü aşan seyahat temsilcilerine direkt olarak ulaşabilecekler.”

MARKALARINI EN DOĞRU ŞEKİLDE DUYURABİLECEKLER

“Yine aynı şekilde Hermitage Group’tan uluslararası danışmanlık ve temsilcilik hizmeti alan işletmeler, bu iş birliği ile birlikte NY &Co. Global Hospitality Co.’nun gücü, tecrübesi ve geniş network’ü ile Türkiye pazarında da markalarını en doğru şekilde duyurabilecek, tanıtımlarını yaparak satışlarını arttırabilecekler.”

BU İŞ BİRLİĞİNİ DEĞERLİ VE ANLAMLI BULUYORUZ

Nermin Yurtoğlu, “Pandemi nedeniyle dünyanın içinde bulunduğu olumsuz ve öngörülemeyen süreçten fazlasıyla etkilenen turizm ve otel sektörü adına bu süreçte gerçekleştirdiğimiz bu iş birliğini oldukça değerli ve anlamlı buluyoruz. Bu ortaklığın Hermitage Group ve NY&Co. olarak bizler kadar, bizlerle işbirliği yapan markalarımıza hayırlı, uğurlu ve uzun ömürlü olmasını, bol şans getirmesini diliyoruz” diye konuştu.

HERMITAGE GROUP HAKKINDA                                                                                   

Rusya merkezli, St. Petersburg’un yanı sıra Moskova, Barselona ve Cenevre’de ofisleri bulunan Hermitage Group, 2004 yılından bu yana bağımsız ve zincir otellerden destinasyonlara, turizm ofislerinden, DMC’lere, Tema Parklara kadar 18 farklı ülkeden 150 den fazla markaya Rusya ve BDT pazarı için temsilcilik, tanıtım ve pazarlama, iletişim konularında B2B ve B2C danışmanlık hizmeti vermekte.

Grubun hizmet vermekte olduğu destinasyonlar ve turizm markaları:

Ürdün Tanıtma Ofisi-RUSYA, BDT ve Polonya ülkelerinde tanıtılması. ESPANA İspanya’nın RUSYA, BDT ve Polonya ülkelerinde tanıtılması

MELIA HOTELS&RESORTS Ispanya Londra, Milano, Cuba Kuala Lumpur gibi birbirinden farklı ülkelerde 32 oteli bulunan zincirin temsilciliği. D’ANGLETERRE COPENHAGEN Otellerinin Temsilciliği ve EL CORTE INGLES Alışveriş merkezinin Temsilciliği ile LORO PARQUE Kanaraya Adalarının dünyaca ünlü bol ödüllü Tema Parkın Temsilciliği.

Paylaşmak Güzeldir

CEVAP BIRAKIN

You must be logged in to post a comment.