DİVAN GRUBU’NA ‘EN İTİBARLI MARKA’ ÖDÜLÜ

DİVAN GRUBU’NA ‘EN İTİBARLI MARKA’ ÖDÜLÜ
Hotel Gazetesi
Posted on Mart 21, 2021, 4:03 am
2 mins

Dönem içinde itibarını en çok artıran markalara verilen “The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri”nde, turizm sektöründe bu yıl üst üste ikinci kez lider marka seçildi.

Divan Grubu, Marketing Türkiye dergisinin Akademetre işbirliğiyle bu yıl 7.sini gerçekleştirdiği “The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri”nde, beş yıldızlı otel sıralamasında ilk sırada yer aldı. İtibarını en çok artıran markaların ve paydaşlarının ödüllendirildiği programda Divan Grubu, 50’yi aşkın kategori arasından turizm sektöründe üst üste ikinci kez lider oldu. 

12 ilde, 1.200 kişiyle gerçekleştirilen görüşmeler sonucunda, 50’yi aşkın sektörün yıl içinde itibarını en çok artıran marka­ların ve bu başarıya ortak olan paydaşların ödüllendirildiği organizasyonda, Divan Grubu 2019 yılı değerlendirmesinde de bu ödülün sahibi olmuştu.

Divan Grubu Genel Müdürü
Murat Tomruk

TOMRUK: DİVAN AİLESİ FERTLERİNİ KUTLUYORUM

Divan Grubu geçen yıl olduğu gibi bu yıl da, “İtibar ve Marka Değer Performans Ölçü­mü” araştırması baz alınarak düzenlenen programda, kendi kategorisinde ilk sırada yer alarak ödüle layık görüldü. Divan Grubu Genel Müdürü Murat Tomruk, “2019’da olduğu gibi, hepimiz için büyük bir sınav niteliğinde geçen 2020 yılında da tüketici nezdinde en itibarlı marka olarak ödüllendirilmek hepimiz için büyük gurur kaynağı oldu. Bu vesile ile büyük bir özveri ile çalışan tüm Divan Ailesi fertlerini yürekten kutluyorum” şeklinde konuştu. 

Paylaşmak Güzeldir

CEVAP BIRAKIN

You must be logged in to post a comment.