Shangri-La Hotels and Resorts’un 50. yıldönümü nedeniyle hazırlanan yeni logosunun tanıtımı yapıldı. Shangri-La’nın yeni logosuna, Bir mekandan ziyade, kişiye özel keyif dolu bir deneyim olduğunu vurgulamak amacıyla ‘Hotels and Resorts’ kelimeleri dahil edilmedi.

Shangri-La Group, Shangrli-La Hotels and Resorts’un 50. yıldönümü kutlamaları kapsamında, yenilenmiş logosunu paylaştı. Markanın yolculuğunu yansıtan yeni logo,  Asya misafirperverlik anlayışını ve köklerine olan sadakatini simgelerken aynı zaman da  geleceğe yönelik vizyonuna atıfta bulunuyor.

Markanın, 1971’de Singapur’da açılan ilk oteli ile başlayan yolculuğu 50 yıldır Asya kültür ve değerlerine olan bağlılığıyla sürüyor. Marka bugün, dünyanın önemli destinasyonlarında 80’in üzerine otel ve resort tesisinde köklerinden gelen misafirperverlik anlayışını yaşatıyor.

GELENEKLERLE MODERN ANLAYIŞ ARASINDA KÖPRÜ

Markanın güçlü mirasını ve kimliğini yansıtan logo beraberinde daha modern bir görünüm ile bunu harmanlıyor. Bir mekandan ziyade, kişiye özel keyif dolu anlara ilham

olan bir deneyim olduğunu vurgulamak amacıyla Shangri-La’nın yeni logosuna ‘Hotels and Resorts’ kelimeleri dahil edilmedi.

Logoda; imza niteliğindeki “S” amblemi, altın rengi tonunuyla gün doğumu saatlerinin parlak ışığını çağrıştırıştırıyor. Asya’nın kaligrafi öğelerinden ilham alan ve tarihle gelenekler arasında şık bir köprü oluşturan yazı karakteri ise, yeni dizaynın ruhuna uygun olacak şekilde daha rafine görünümde sunuluyor.

MİSAFİR ODAKLI YAKLAŞIM

Shangri-La Group Yönetim Kurulu Başkanı Hui Kuok “Shangri-La, kuruluşumuzdan beri, Asya gelenek ve değerleri doğrultusunda, misafirlerine ve çalışma arkadaşlarına olan özgün ve kalpten gelen yaklaşımı ile biliniyor ve bu bizi özel kılıyor. Misafir odaklı yaklaşımımız her zaman, konuklarımız ve markamızın sunduğu deneyim arasındaki bağı güçlendirmeye yönelik taahhüdümüzün bir göstergesi. Tesislerimiz, misafir beklentilerinin devamlı olarak evrildiği ve değiştiği, dünyanın en dinamik destinasyonlarında faaliyet gösteriyor. Markamızın evrimi bizim geleceğe olan bakış açımız ve kalpten gelen misafirperverliği konaklama, aile tatili, spa ya da gastronomi deneyimlerinin her anında hissettirme sözümüz” olarak yaklaşımlarının altını çizdi.

DAİMA YENİLİK DAİMA GELİŞİM

Shangri-La öncü ruhu ile zamansız olmasını; hizmet kültürünü, tasarımlarının DNA’sını  ve imza deneyimlerini sürekli yenilemesine ve geliştirmesine dayandırıyor. 50 yıl önce markanın yolculuğunun başladığı adres olan Shangri-La Singapur,  bu yolculukta hala sembolik bir önem arz ediyor.

2017 ve 2018 yılında, Shangri-La Singapur’da yenilenen Tower Wing’in ve çocuklara yönelik interaktif oyun alanı Buds by Shangri-La’nın lansmanı yeni dizayn ve aile deneyimleri açısından öncü niteliğindedir.

DESTİNASYONA TAZE SOLUK

Island Shangri-La, Hong Kong da bu önemli destinasyona taze ve modern bir perspektif kazandırmak için renovasyona girmektedir. 2022’de renovasyon sonrası lansmanının yapılması planlanan, Çin’deki ilk Shangri-La oteli Shangri-La Hangzhou da, UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi’nde bulunan West Lake’i ziyaret eden misafirler için yeni bir konsept ve ultra lüks deneyimler sunacak.

KALPTEN GELEN STRATEJİ

Shangri-La Group CEO’su Lim Beng Chee ise “Markanın her daim süren evrim ve gelişimi, Shangri-La’nın misafirlerine, çalışma arkadaşlarına ve paydaşlarına olan taahhüdünü güçlendiriyor. Bu yaklaşımı; otellerimizi misafirlerimiz ve onların değişen beklentileri ile her zaman uyum içinde olmak adına yeni olanaklar yaratmaları yönünde destekleyecek ve yetkilendirecek önemli bir strateji olarak görüyoruz. 50 yıldır kalpten gelen misafirperverliği yansıtan markamız, güncel ve özel deneyimler yaratarak misafirleri için özel ve keyifli anlar yaratmaya devam edecek. Geleceği öngörerek bu yolculuğa birlikte devam etmek için sabırsızlanıyoruz.” şeklinde görüşlerini ifade etti.

Paylaşmak Güzeldir

CEVAP BIRAKIN

You must be logged in to post a comment.