Hakan Arslan Hotel Gazetesi’nde…

Hakan Arslan Hotel Gazetesi’nde…
Hotel Gazetesi
Posted on Temmuz 22, 2021, 10:58 pm
2 mins

Turizm ekonomisi konusundaki görüşlerini Hotel Gazetesi okurlarıyla paylaşacak.

Turizm sektörüne girdiği 2007 yılından itibaren kariyerinde hızla yükselen ve kısa sürede kurduğu danışmanlık firması ile sektöre yön veren isimler arasına katılan turizmci Hakan Arslan, bundan böyle turizm ekonomisi konusundaki görüşlerini Hotel Gazetesi okurlarıyla paylaşacak. Turizm Sektörü konusundaki eğitimini doktora düzeyinde tamamlayan Hakan Arslan, bu arada sektördeki önemli işletmelerde yöneticilik yaparak tecrübe kazanmış.

İşte Hakan Arslan’ın Hotel Gazetesi’ndeki ilk yazısı: okumak için tıklayınız.

Covid-19 sürecinde Turizm sektörünün personel sorunu!

Hakan Arslan Kimdir?

Sakarya Üniversitesi Turizm İşletmeciliği Bölümünde lisans eğitimini ve yine aynı üniversitede Üretim Yönetimi Pazarlama Yüksek Lisansı, Turizm İşletmeciliği Doktora programlarını tamamladı.

Sektöre The Marmara Taksim’de  satış departmanında başlayarak sırasıyla 2011-2016 seneleri arasında Sheraton Çeşme, Jasmine Court Kıbrıs, Radisson Blu Pera ve Wyndham Grand Levent gibi zincir otellerde Satış Pazarlama departmanında yöneticilik pozisyonda görevler yaptı.

Sırasıyla Renaissance Istanbul Polat Bosphorus, Hilton Bakırköy ve Strada Tour seyahat acentasında Satış Pazarlama Direktörlüğü görevlerinde bulundu.

2018-2020 seneleri arasında Nişantaşı Üniversitesi Mutfak Sanatları Bölümünde Öğretim görevlisi olarak akademisyenlik yaptı. Son olarak 2020 senesinin başında kendi kurmuş olduğu HZM Turizm Otelcilik ve Danışmanlık firmasında Yönetim Kurulu Başkanlığının yanı sıra Sheraton Bishkek otelinde İş Geliştirme Direktörlüğü görevini sürdürüyor.

Paylaşmak Güzeldir

CEVAP BIRAKIN

You must be logged in to post a comment.