TURİST REHBERLERİ EĞİTİM TURUNDA!

TURİST REHBERLERİ EĞİTİM TURUNDA!
Hotel Gazetesi
Posted on Temmuz 27, 2023, 9:57 pm
2 mins

İRO Başkanı Hüseyin Özgür Özaltun: “Mesleğe yeni başlayan üyelerin deneyim kazanma sürecinin hızlanmasını önemsiyoruz.”

İstanbul Rehberler Odası, mesleğe yeni başlayan üyelerinin deneyim kazanma süreci kapsamında daha önceki dönemlerde de yapılmış olan İngilizce Tarihi Yarımada Meslek İçi Eğitim Turlarını sıklaştırdı. Geçtiğimiz hafta, (19 Temmuz) İRO Yönetim kurulu üyesi Rehber Mehmet Şakir Karadibek’in, bu hafta (24 ve 26 Temmuz) Alim Yavuz Kocabıyık’ın rehberlik ettiği meslek içi eğitim turlarının Türkçesi ise bugün (27 Temmuz) İlhan Öztürk rehberliğinde yapıldı.

“EĞİTİM TURLARIMIZI SIKLAŞTIRDIK”

İstanbul Rehberler Odası olarak mesleğe yeni başlayan üyelerin deneyim kazanma sürecinin hızlanmasını önemsediklerini belirten İstanbul Rehberler Odası Başkanı Hüseyin Özgür Özaltun, şunları söyledi.

Rehberler Odası Başkanı Hüseyin Özgür Özaltun

Bu kapsamda daha önceki dönemlerde de yapılmış olan İngilizce Tarihi Yarımada Meslek İçi Eğitim Turlarımızı sıklaştırdık. 26 Temmuz’da yine Alim Yavuz Kocabıyık rehberliğinde gerçekleşen bu turların bugünkünü ise bir diğer meslektaşımız İlhan Öztürk, her rehberin anadili olan Türkçe anlatımı ile mesleğe yeni başlamış olanlarımızın tecrübe kazanmasına katkı sağladı.”

Paylaşmak Güzeldir

CEVAP BIRAKIN

You must be logged in to post a comment.