HotelRunner ve trivago Konaklama İşletmelerinin Dünya Çapındaki Görünürlüğünü Artırmak Üzere Güçlerini Birleştirdi

HotelRunner ve trivago Konaklama İşletmelerinin Dünya Çapındaki Görünürlüğünü Artırmak Üzere Güçlerini Birleştirdi
Hotel Gazetesi
Posted on Ağustos 15, 2023, 11:37 am
7 mins

Konaklama sektörünün önde gelen teknoloji sağlayıcılarından HotelRunner, ünlü meta arama platformu trivago ile stratejik bir iş birliğine giderek Türkiye’de bir ilke imza attı. İş birliği, tesislerin görünürlüklerini ve gelir akışlarını artırma yollarını yeniden şekillendirecek önemli bir adım niteliğinde.

Üstün teknoloji ve pazara yön veren uzmanlığın bir araya geldiği bu iş birliği, konaklama tesislerinin trivago’nun geniş kullanıcı tabanından ve HotelRunner‘ın yenilikçi uçtan uca platformundan yararlanarak işletmelerini daha önce hiç olmadığı kadar büyütmelerini ve rekabet avantajı elde etmelerini sağlıyor.

Tüm paydaşlar için çok sayıda avantajı beraberinde getiren iş birliği Trivago için, HotelRunner‘ın 60.000’den fazla tesisten oluşan geniş ağından faydalanarak erişimini ve ağını genişletmek anlamına geliyor. HotelRunner ise meta arama hizmetlerini genişleterek ve pürüzsüz bağlantı deneyimi sağlayarak tesislerine birinci sınıf hizmet sunma taahhüdünü güçlendiriyor. Böylece tesisler görünürlüklerini, rezervasyonlarını ve gelirlerini artırmak için paha biçilmez bir fırsat elde etmiş oluyor. Tüm sektörde etkisini gösterecek bu iş birliği, başarıya ulaşmak için ortak çalışmanın ve inovasyonun gücünü ortaya koyuyor.

HotelRunner Satış ve İş Geliştirme Direktörü Rıza Kaynak

İnovasyona ve sektöre güç katmaya olan bağlılığımızı bir kez daha yinelemiş oluyoruz.

HotelRunner Satış ve İş Geliştirme Direktörü Rıza Kaynak, duyduğu heyecanı şu şekilde dile getirdi: “Bu ortak çalışma her anlamda dönüştürücü bir nitelik taşıyor. trivago ile olan iş birliğimiz, kullanıcıların tesislerini HotelRunner üzerinden dakikalar içinde sorunsuz bir şekilde listeleyebilmeleri ve trivago’nun güçlü kullanıcı tabanına erişebilmeleri için benzersiz bir fırsat sunuyor. Bu entegrasyon pek çok açıdan, özellikle de faturalama modeliyle bizi öne çıkarıyor. HotelRunner, net CPA modeli sunarak bütünsel bir yaklaşıma doğru adım atıyor. İptalleri ve değişiklikleri hesaba katan ve otelcilerin yalnızca gerçekleşen rezervasyonlar için ödeme yapacağı gerçek Konaklama Başına Maliyet modelini uygulayan seçilmiş iş ortakları arasında yer alıyoruz. Böylece, inovasyona ve sektöre güç katmaya olan bağlılığımızı bir kez daha yinelemiş oluyoruz.”

Bu iş birliği ile ileriye doğru heyecan verici bir adımı atıyoruz

trivago Teknik İş Birlikleri Sorumlusu Jessica Beger-Neth

trivago Teknik İş Birlikleri Sorumlusu Jessica Beger-Neth ise şöyle konuştu: “HotelRunner ile iş birliğimizin haberini paylaşmaktan memnuniyet duyuyorum ve bu iş birliğinin potansiyeli konusunda çok heyecanlıyım. Bu işbirliği sayesinde, HotelRunner, otel müşterilerinin doğrudan web sitesi fiyatlarını trivago’da sorunsuz bir şekilde sergilemelerini sağlayarak doğrudan rezervasyonlarını artırmalarında büyük rol oynayacak. Bu iş birliği ile ileriye doğru heyecan verici bir adımı atıyoruz ve önümüzdeki dönemde ortaya çıkaracağı olumlu sonuçları sabırsızlıkla bekliyoruz.”

HotelRunner ve trivago iş birliği, yalnızca konaklama tesislerinde yankı uyandırmakla kalmıyor, aynı zamanda teknoloji dünyasında da etkisini gösteriyor. Uçtan uca teknoloji platformuyla iş ortakları için sürdürülebilir büyüme sağlayan ve sektörün gidişatına yön veren bir şirket olarak HotelRunner’ın etkisi, iş ortaklığı dinamiklerinin ötesine geçerek seyahat teknolojisi sektörüne ortaya koyduğu yenilikçilik ve dinamizm hakkında net bir mesaj gönderiyor.

HotelRunner ve trivago, bu iş birliği ile konaklama sektörünü yeni zirvelere taşımak için birlikte yola çıktı. Tesislerini HotelRunner üzerinden trivago’da listelemek isteyenler buraya tıklayarak detaylı bilgi alabilir ve ön kayıt yaptırabilirler.

HotelRunner Hakkında

HotelRunner, konaklama tesisleri, seyahat acenteleri ve ödeme sağlayıcıları için veriye dayalı SaaS destekli uçtan uca satış, operasyon ve kanal yönetimi platformu ve B2B ağıdır. HotelRunner’ın dünya çapında binlerce konaklama ve seyahat acentesi iş ortağı bulunmaktadır. Odamax.com, Setur, Tatilbudur.com, Jolly, TatilSepeti.com, Otelz.com gibi Türkiye’nin önde gelen seyahat platformlarının tercih edilen iş ortağı olan HotelRunner, aynı zamanda Booking.com Premier İş Ortağı ve En iyi Performans Gösteren İş Ortağı, Expedia Tercih Edilen İş Ortağı, Airbnb Tercih Edilen Yazılım İş Ortağı, Agoda İnovatif Tedarik İş Ortağı, Oracle, Hotelbeds ve Google Hotel Ads iş ortağıdır.

HotelRunner hakkında daha fazla bilgi için web sitesini ziyaret edin.

trivago hakkında

2005 yılında üç üniversite arkadaşı tarafından Düsseldorf’ta (Almanya) kurulan trivago, o günden bu yana dünyanın önde gelen konaklama arama sitelerinden biri haline geldi ve hala  milyonlarca gezginin otel ve diğer konaklama yerlerini arama ve karşılaştırma şeklini yeniden şekillendirmeye odaklanıyor. Expedia Group’un (NASDAQ: TRVG) bir parçası olan trivago’nun misyonu, dünyamızı deneyimlemek isteyen gezginlerin yol arkadaşı olmaktır.

trivago hakkında daha fazla bilgi için web sitesini ziyaret edin.

Paylaşmak Güzeldir

CEVAP BIRAKIN

You must be logged in to post a comment.