TUNCEL AVCI MÖVENPİCK İSTANBUL’DA

TUNCEL AVCI MÖVENPİCK İSTANBUL’DA
Hotel Gazetesi
Posted on Ağustos 25, 2023, 1:27 pm
2 mins

Sektörün tecrübeli ismi Accor oteller grubunun Zeytinburnu’ndaki premium markasının Operasyon Direktörlüğünü yürütecek. 

Konaklama sektörünün başarılı yöneticilerinden Tuncel Avcı, Accor grubunun İstanbul’da açılacak olan yeni oteli Mövenpick İstanbul’a Operasyon Direktörü oldu.

Başarılı yönetici Tuncel Avcı, bundan böyle, Accor oteller grubunun Zeytinburnu’nda açılacak olan premium markası Mövenpick İstanbul’da Operasyon Direktörü görevini üstlenecek.

ÇEYREK ASIRLIK TECRÜBE

Tuncel Avcı, turizm ve otelcilik işletmeciliği eğitimini tamamlamasıyla, turizm sektörüne 1997 yılında girdi.

2004 – 2017 Seneleri arasında otellerde Ön Büro Müdürlüğü ve Gece Müdürlüğü pozisyonuna üstlenen Avcı; Richmond İstanbul, Holiday Inn İstanbul City, Crowne Plaza Harbiye ve Florya, Rixos İstanbul Taksim ve Radisson Blu Pera gibi otellerde görev aldı.

Adı ve turizm sektörü için yaptığı işlerle kendinden sıkça söz ettirmesiyle Uluslararası Otelciler Derneğine dahil olan Tuncel Avcı, 2022 yılından bu yana dernek içerisinde aktif olarak yer alıyor.

Singapur merkezli dünyanın en büyük residence – otel zinciri olan The Ascott Limited’in İstanbul’daki oteli Somerset Maslak İstanbul’un açılışı öncesinde, Ağustos 2017’de Operasyon Müdürlüğü pozisyonunda geçiş yapan Tuncel Avcı, kısa sürede gösterdiği üstün başarı ile Haziran 2022’de Divan grubunun amiral gemisi olan Divan İstanbul, Elmadağ oteline Odalar Bölümü Müdürü olarak geçiş yaptı. Avcı, Haziran 2022’den bu yana Divan İstanbul, Odalar Bölümü Müdürlüğünü sürdürüyordu.

Paylaşmak Güzeldir